مدافع – هافبک چپ‌پای ملوان می‌گوید ، هواداران تیمش و داماش نمی‌خواهند در داربی گیلان بازنده باشند و حساسیت این […]

مدافع – هافبک چپ‌پای ملوان می‌گوید ، هواداران تیمش و داماش نمی‌خواهند در داربی گیلان بازنده باشند و حساسیت این دیدار برای این استان بسیار بالاست .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امیرحسین فشنگچی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، درباره ی دیدار روز جمعه ی تیمش برابر داماش گفت : ما در شرایط خوبی قرار داریم . در این مدت نمایش خوبی در بازی‌های مان ارایه دادیم و جز استقلال که آن هم مستحق باخت نبودیم ، در روند پیروزی گام برمی‌داریم و هفته ی گذشته هم با یک برد خوب برابر صبا از لحاظ روحی به شرایط خوبی رسیدیم و آماده ی دیدار حساس روز جمعه هستیم . ما آمادگی کامل داریم تا داماش را شکست دهیم .

 

 

 

 

 

او افزود : داماش در این فصل خیلی خوب نتیجه گرفته و الان دو تیم با یکدیگر هم امتیاز هستند و همین امر به جذابیت‌های بازی می‌افزاید . ما در زمین چمن مصنوعی بازی نکرده‌ایم و شاید این امر کمی کار را سخت کند اما فکر می‌کنم آن قدر آماده هستیم که در هر شرایطی برای پیروزی آماده باشیم و توانایی شکست حریف را داشته باشیم .

 

 

 

 

 

هافبک چپ ملوان در پاسخ به این سوال که چه قدر فضای داربی گیلان و تهران را متفاوت می‌بیند ، عنوان کرد : این داربی اگر حساسیت بیشتری نسبت به داربی تهران نداشته باشد ، حساسیتش کم تر هم نیست . در اینجا همه می‌خواهند در داربی برنده باشند و اگر جمعیت کم تری نسبت به بازی استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه حاضر می‌شوند ، دلیلش این است که استادیوم کوچک است وگرنه این داربی هم کشش جمعیتی بالایی دارد .

 

 

 

 

 

 

او در ادامه ضمن ابراز خرسندی از حضورش در ملوان تصریح کرد : از این که به این تیم آمدم ، خوشحالم . بعد از شرایط نه چندان خوبی که در پرسپولیس برایم اتفاق افتاد ، می‌خواستم به تیمی بروم که هوادار داشته باشد و فضای خوبی برای احیای دوباره‌ام باشد که خدارا شکر این اتفاق رخ داد و الان شرایط بسیار خوبی در ملوان دارم .

 

 

 

فشنگچی در پایان گفت : امسال را در ملوان به‌ خوبی سپری کردم و دوست دارم به این روندم ادامه دهم . برای فصل آینده هم شاید در این تیم ماندم و شاید هم یک انتخاب خوب دیگر بکنم و در تیمی دیگر توپ بزنم .

 

منبع : ایسنا