مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: واقعیت امر این است که نمی‌دانم نامه خریدار باشگاه ملوان چیست و از کجا آمده […]

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: واقعیت امر این است که نمی‌دانم نامه خریدار باشگاه ملوان چیست و از کجا آمده است.

 

 

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اظهارات رئیس شورای شهر بندرانزلی مبنی بر اینکه خریداری برای باشگاه ملوان پیدا شده است، عنوان کرد: واقعیت امر این است که نمی‌دانم نامه خریدار باشگاه ملوان چیست و از کجا آمده است! قطعاً در این خصوص آقای بدیعی‌فر (رئیس شورای شهر انزلی و عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان) بهتر می‌تواند اظهارنظر کند.

وی درباره بازی حساس روز جمعه تیم‌های داماش و ملوان اظهار داشت: قاعدتاً این بازی هم برای ما و هم برای داماش حساس است. فقط باید هواداران‌‌مان به گونه‌ای رفتار کنند که شایسته باشد، چون رفتار مردم استان گیلان همیشه خوب بوده و مردم ایران به خوبی از آن یاد می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه ملوان با بیان اینکه انتظار دارد دربی گیلان در ورزشگاه سردار جنگل برگزار شود، تاکید کرد: وقتی کنفدراسیون فوتبال آسیا ورزشگاه سردار جنگل و زمین چمن آن را تایید کرده درست نیست ما در چمن مصنوعی بازی کنیم. در این خصوص نامه‌ای را به سازمان لیگ نوشته‌ایم تا بازی در سردار جنگل برگزار شود.

درودگر در پاسخ به این سوال که آیا برای کاهش تنش بین هواداران ملوان و داماش اقداماتی صورت گرفته یا نه، گفت: امیدواریم که این بازی تنش خاصی نداشته باشد. اتفاقاً جلسه‌ای در این خصوص برگزار شده و ما دنبال این هستیم بدون هیچ مشکلی مسابقه برگزار شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت سعید عزت‌اللهی برای پیوستن به روبین کازان روسیه تصریح کرد: روز گذشته نامه‌ای از این باشگاه به دست ما رسید و باید پس از صحبت با والدین عزت‌اللهی تصمیم بگیریم. باید بگویم در این خصوص کاملاً هماهنگ هستیم.

مدیرعامل ملوان در پاسخ به این سوال که آیا برای پیروزی احتمالی برابر داماش پاداشی در نظر خواهد گرفت، اظهار داشت: اگر بتوانیم داماش را در زمین‌اش شکست دهیم حتماً به بازیکنان پاداش خواهیم داد.