بلوک باشی : منتظر فدراسیون و وزارت هستیم/ از پولدارترین افراد که افتخارآفرینی می‌کنند هم باید تقدیر شود بازیکن تیم […]

بلوک باشی : منتظر فدراسیون و وزارت هستیم/ از پولدارترین افراد که افتخارآفرینی می‌کنند هم باید تقدیر شود

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: تاکنون هیچ اقدامی از سوی مسئولان صورت نگرفته است و ما منتظر فدراسیون و وزارت ورزش هستیم.

 

 

 

فرید بلوک باشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال ساحلی عنوان کرد: پس از بازگشت ما از رقابت‌های بین قاره‌ای هنوز خبری از مسئولان نشده است. پریا شهریاری تلاش خود را در فدراسیون انجام می‌دهد و با مسئولان جلساتی را برگزار می‌کند.

 

وی ادامه داد: مسئولان وزارت تاکنون هیچ صحبتی با ما نداشتند فقط از حسین هدایتی تشکر می‌کنم که ۱۴۰ سکه به کل تیم اهدا کرد و هر بازیکن ۷ سکه دریافت کرد. تاکنون سایر مسئولان هیچ اقدامی انجام ندادند ما منتظر وزارت و فدراسیون فوتبال هستیم.

 

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی در مورد اینکه آیا از این بی توجهی ناراحت نیست تصریح کرد: ما ۸-۹ سال است که در تیم ملی هستیم اگر پولدارترین افراد هم بتوانند مقامی برای کشور کسب کنند و افتخار آفرینی داشته باشند باید از آنها تقدیر و تشکر شود چه برسد به ما که شرایط خوبی نداریم مگر فوتبالی‌ها وضعشان بد بود که به آنها پاداش دادند. دیگر نمی‌دانم چه چیزهایی باید بگوییم امیدوارم که هرچه زودتر نگاه مسئولان تغییر کند و به این رشته هم توجهی داشته باشند.