سارا قمی مهاجم بانوان ملوان که در نیم فصل لیگ بانوان عنوان خانم گلی را بدست آورده است گفت: تیم […]

سارا قمی مهاجم بانوان ملوان که در نیم فصل لیگ بانوان عنوان خانم گلی را بدست آورده است گفت: تیم ملوان هم امسال باز هم با تیم شهرداری به در کورس قهرمانی است و با هم رقابت می کنیم.

 


 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان “ملوان کلاب” سارا قمی در باره سطح لیگ امسال گفت : سطح بازی ها نسبت به سالهای قبل خیلی بالا رفته است و بازیکنان خیلی پیشرفت کرده اند به مانند تیم اصفهان و بوشهر با بازیکنانی که جذب کرده اند سطح فوتبال خود را ارتقا دادند در لیگ امسال هم سطح تیمها بالاتر رفته و هم سطح لیگ بهتر شده است. تیم ملوان هم امسال باز هم با تیم شهرداری به در کورس قهرمانی است و با هم رقابت می کنیم.

 

 

وی درباره خانم گل شدنش در نیم فصل گفت: تلاش من در وحله اول این است که تیم نتیجه بگیرد و در کنار نتیجه تیمی من هم هدفی دارم و تمام تلاشم را می کنم که خانم گلی این فصل را هم اذعان خود کنم، اگر مثل سال قبل داورها گلهای من را کمتر نکنند..

 


 

سارا قمی درباره امتیازاتی که تیم بانوان ملوان از دست داده گفت: ما در نیم فصل اول به مانند بازی بوشهر  و شیراز بدلیل نبودن بازیکنان اصلی در هر دو بازی ۲ امتیاز از دست دادیم و این تجربه شده برای ما که در نیم فصل دوم  باهوشتر بازی کنیم و لی اگر راحت این امتیاز ها را ازدست نمی دادیم شرایط بهتری داشتیم . نیم فصل دوم بیشتر تلاش خواهم کرد تا امتیازاتی که در نیم فصل اول از دست دادیم را جبران کنم.

 


مهاجم بانوان ملوان گفت: امسال بدلیل شرایط بد مالی باشگاه تا به الان ۱۵ درصد مبلغ قرارداد خود را گرفته ایم اینجا باید از آقای هدایتی گله ای داشته باشم چون سال قبل و طبق جلسه ای که داشتیم به بازیکنان قول داده بود که اگر مقام اول تا سومی را بیاوریم پاداش خوبی به تیم بانوان خواهد داد چون مبلغ قرارداد بازیکنان بانوان ملوان به قدری کم است که کفاف هزینه ایاب و ذهاب آنها را هم نمی دهد متاسفانه ماهها گذشت و هیچ خبری نشد. و امسال هم که اصلا شرایط خوبی از لحاظ مالی نداریم. و  هزینه ایاب و ذهاب برای هر تمرینی که انجام داده ایم بیشتر از پولی است که تا به حال گرفته ایم. شرایط مالی برای بازیکنان از جمله غیر بومی ها خیلی سخت است . آقای هدایتی که به همه تیمهای ملی و باشگاهی لطف ویژه دارند اگر هم کمکی به این تیم بکنند به جایی بر نمی خورد. در اینجا باید از آقای درودگر و مسئولین شهری تشکر کنم که تا به حال کمکهای زیادی به ما کردند. امسال با اینکه شرایط مالی باشگاه خوب نیست ولی آقای درودگر باز هم به تیم بانوان کمک کردند و به تمامی خواسته های ما رسیدگی کردند و اگر شرایط بد مالی نبود مطمئن هستم که بیشتر به این تیم کمک می کرد.

 

 

گزارش و عکس: سمیرا برقی زاده

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)