نادر عزت الهی : پیش قرارداد روبین کازان با سعید عزت‌اللهی آماده شد/ بازیکن ملوان فصل بعد در کنار سردار […]

نادر عزت الهی : پیش قرارداد روبین کازان با سعید عزت‌اللهی آماده شد/ بازیکن ملوان فصل بعد در کنار سردار آزمون

خبرگزاری تسنیم: مربی تیم فوتبال نوجوانان خبر از آماده شدن پیش قرارداد باشگاه روبین کازان با سعید عزت‌اللهی خبر داد.

نادر عزت‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیشنهاد باشگاه روبین کازان روسیه به سعید عزت‌اللهی (فرزندش) اظهار داشت: قبل از جام جهانی نوجوانان این پیشنهاد رسید و ما صحبت‌ها را به بعد از جام جهانی موکول کردیم تا پیشنهادات دیگر را هم بررسی کنیم.

 

وی افزود: بعد از جام جهانی مذاکراتی بین ما و روبین کازان انجام شد و اکنون نیز پیش قرارداد این انتقال آماده شده و فقط تصمیم ما باقی مانده است. تمام کارها انجام شده اما باید یک تصمیم درست بگیریم و به همین دلیل بعد از صحبت با باشگاه و آقای درودگر تصمیم نهایی را خواهیم گرفت. باید با آقای درودگر صحبت کنیم و به تفاهم برسیم، چون نمی‌خواهیم به باشگاه ملوان ضرر بزنیم و مشکلی برای این تیم به وجود بیاید.

 

مربی تیم فوتبال نوجوانان ایران و پدر سعید عزت‌اللهی ادامه داد: سعید از تیم‌های پایه در ملوان بوده و در این تیم رشد کرده است که به همین دلیل باید سهم آموزش و ترانسفر او به باشگاه ملوان برسد. آقای درودگر که از تهران به انزلی بیاید با او جلسه‌ای خواهیم داشت تا در این باره صحبت کنیم.

 

عزت‌اللهی درباره اینکه درودگر اعلام کرده روبین کازان هیچ پیشنهادی به باشگاه ملوان نداده است، عنوان کرد: این موضوع را به آقای درودگر انتقال نداده بودیم تا پیشنهاد جدی و قطعی شود و بعد موضوع را به باشگاه انتقال دهیم. باشگاه روبین کازان هم اکنون درخواستش برای جذب سعید را برای ارسال به باشگاه ملوان آماده کرده و قرار است در این چند روز این نامه به باشگاه برسد.

 

وی افزود: به امید خدا و توکل به پروردگار این انتقال انجام خواهد شد و سعید هم لژیونر می‌شود تا بتواند پیشرفت کند.

 

پدر سعید عزت‌اللهی در پاسخ به این سوال که «چه زمانی این انتقال صورت می‌گیرد؟»، خاطرنشان کرد: من دوست دارم که سعید در این شرایط تا آخر فصل در ملوان بماند تا هم کمک تیمش باشد و هم اینکه تا پایان فصل تجربه بیشتری کسب کند. او تا نیم فصل در اختیار تیم ملی بود و فرصت نکرد که به باشگاهش کمک کند و به همین دلیل اگر شرایط حضورش در روبین کازان فراهم شود، او فصل آینده به این تیم می‌رود.

 

عزت‌اللهی با اشاره به اینکه حضور عزت‌اللهی در روبین کازان با توجه به تجربه مثبت سردار آزمون در این تیم ریسک نیست، اظهار داشت: روبین کازان در دنیا باشگاه مطرحی است و آقای بایرام بردیف، سرمربی این تیم هم بازی‌های سعید را دیده و پسندیده است و  به او اعتقاد دارد. او می‌تواند در روبین کازان پیشرفت کند و امیدواریم که این انتقال صورت بگیرد.

 

مربی تیم نوجوانان ادامه داد: زمانی که سردار آزمون برای بازی‌های تیم جوانان به ایران آمده بود درباره شرایط روبین کازان با او صحبت کردیم و او می‌گفت که شرایط خیلی خوب است و جا برای پیشرفت دارد. همچنین به خاطر جوانی سعید او باید با خانواده در کازان زندگی کند و در صحبت‌هایی که با باشگاه روبین کازان داشتیم این بحث نیز مطرح شد.

 

وی با اشاره به وضعیت خود تصریح کرد: با توجه به اینکه خودم هم مربیگری می‌کنم و شغلم ایجاب می‌کند که این حرفه را دنبال کنم، اگر به کازان هم برویم صددرصد در آنجا فعالیت خواهم کرد و بهره‌برداری لازم صورت می‌گیرد تا تجربه خوبی کسب کنم.