سرمربی تیم ملوان گفت: اگر زارع در خط میانی ما نباشد و ملوان به لیگ پایین سقوط کند چه کسی […]

سرمربی تیم ملوان گفت: اگر زارع در خط میانی ما نباشد و ملوان به لیگ پایین سقوط کند چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

 

 

دراگان اسکوچیچ در گفت و گو با اوج، درباره اظهارنظر کارلوس کی روش که در صورت عدم استفاده تیم ملوان از مازیار زارع در خط دفاعی،او جام جهانی را از دست می دهد عنوان کرد:اول از هر چیز باید بگویم من الان در ایران هستم و تلفنم روشن است.بهتر بود با من تماس می گرفتتد و صحبت می کردند.همانطوری که خبرنگاران می تواننند اسکوچیچ را پیدا کنند،کی روش هم می توانست این کار را انجام بدهد.

وی ادامه داد:من به عنوان سرمربی تیم می خواهم و وظیفه دارم از بازیکن تیمم حمایت کنم ولی قبل از این،منافع باشگاه برایم مهم است.کی روش همانطور که قبلا گفتم سرمربی تیم ملی است و نه ملوان.

سرمربی ملوان تاکید کرد:کی روش باید بداند اگر من از مازیار زارع در خط دفاع استفاده کنم، ملوان را از تاثیرگذاری یکی از بهترین هافبک های ایران محروم کرده ام.این به ضرر تیم است.چگونه می توانم خودم به دست خودم ملوان را دچار مشکل کنم؟


وی در پاسخ به این پرسش که آیا هیچ راهی برای استفاده از زارع در خط دفاع تیم ملوان وجود ندارد گفت:چرا این راه وجود دارد.ولی من باید زمانش را انتخاب کنم.

سرمربی ملوان درباره اینکه کی روش گفته است با این روند زارع جام جهانی را از دست می دهد اظهار داشت:این یک طرف ماجراست.اگر زارع در خط میانی ما نباشد و ملوان به لیگ پایین سقوط کند چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

اسکوچیچ افزود:من اینجا هستم.کی روش باید با من صحبت کند.او باید درباره زارع به من گارانتی بدهد.ملوان روند رو به رشدی را پیش گرفته است و نباید اتفاقی بیفتد که تیم دچار مشکل شود.