به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه گیلان  دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با صبای قم گفت:در بازی فردا […]

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه گیلان  دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با صبای قم گفت:در بازی فردا یوسف‌زاده و دغاغله را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و بازیکنان جایگزین باید جور آنها را بکشند و بازی فردا خیلی مهم است. ما نباید در جدول پایین برویم و باید همچنان صعود کنیم. بعد از شکست مقابل استقلال این سه امتیاز خانگی اهمیت زیادی دارد.

 


وی در مورد نقل و انتقالات نیم‌فصل گفت: ‌انتظاراتم در نقل و انتقالات برآورده نشد هر چند زنیدپور را گرفتیم اما باید تیم بهتری داشته باشیم و انتظارات از تیم بیشتر و بیشتر شده است اما ما همان بازیکنان را داریم و هر هفته باید بجنگیم. نمی‌خواهم اکنون به جایگاه تیم در آخر فصل فکر کنم. چون با جنگیدن می توانیم نتیجه بگیریم.

 

 

سرمربی ملوان در مورد گل آفسایدی که تیمش از استقلال خورد، گفت: می‌توانم شرایط داور را درک کنم چون داورها هم انسان هستند و اشتباه می کنند همانطور که بازیکن اشتباه می کند مربی اشتباه می کند اما امیدوارم یک‌بار هم شده این اشتباه داوری به سود تیم ما باشد. چون ما در هر بازی که داور اشتباه کرد باخته ایم .

 

 

وی در مورد اینکه کی‌روش گفته است مازیار زارع باید در دفاع آخر بازی کند تا به تیم ملی دعوت شود، گفت: کی‌روش نمی‌تواند مربی ملوان باشد. او پیشنهاداتی دارد اما من مربی ملوان هستم و این تیم را من هدایت می‌کنم. البته دستیار کیروش بکبار بامن در این مورد تماس گرفت.