مهاجم ملوان گفت: استقلال و پرسپولیس همیشه ملوان را با اشتباهات داوری شکست می‌دهند و اگر استقلالی‌ها با یک گل […]

مهاجم ملوان گفت: استقلال و پرسپولیس همیشه ملوان را با اشتباهات داوری شکست می‌دهند و اگر استقلالی‌ها با یک گل آفساید به ما می‌باختند یکی باید میرشاد ماجدی را مهار می‌کرد.

 

جلال رافخایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص شکست ملوان برابر استقلال گفت: خیلی زحمت کشیدیم ولی متاسفانه روی یک گل ناعادلانه نتیجه را واگذار کردیم و همه دیدند که استقلال چگونه به گل رسید. اگر آنها با یک گل آفساید به ما می‌باختند یکی باید میرشاد ماجدی را مهار می‌کرد و مطمئنا آنها داور را بیچاره می‌کردند. ماجدی معمولا قبل از بازی خیلی سروصدا راه می‌اندازد و این را همه می‌دانند.

 

او ادامه داد: در بین دو نیمه به ماجدی گفتم گل استقلال آفساید بود و همه آن را دیدند. متاسفانه استقلال و پرسپولیس همیشه ملوان را با اشتباهات داوری شکست می‌دهند و دیدید که در این بازی هم چنین اتفاقی افتاد و ما ناعادلانه شکست خوردیم. شرمنده هواداران ملوان شدیم که به ورزشگاه آمده بودند و امیدوارم این باخت ناعادلانه را جبران کنیم.

 

مهاجم ملوان تاکید کرد: مستحق باخت نبودیم و در خیلی از لحظات بازی در زمین استقلال حضور داشتیم و تیم برتر میدان بودیم. آنها بیشتر از تجربه‌شان استفاده می‌کردند ولی با این حال ما چند فرصت ایده‌آل را از دست دادیم. اگر موقعیت‌هایمان تبدیل به گل می‌شد و استقلال روی اشتباه داور به گل نمی‌رسید مطمئنا نتیجه فرق می‌کرد.

 

رافخایی در خصوص ناراحتی اسکوچیچ از عدم جذب بازیکن توسط باشگاه خاطرنشان کرد: طبیعتا وقتی سرمربی خواسته‌ای دارد باید خواسته‌های او عملی شود. اسکوچیچ با توجه به نقاط ضعف تیم بازیکنانی را در نظر داشت ولی مشکلات مالی باعث شد بازیکن نگیریم. ما هم نگران و ناراحت هستیم و امیدواریم مشکلات مالی هر چه زودتر برطرف شود.