سرمربی استقلال گفت: بازیکنانم را نمی‌بینیم چرا که یا در خدمت تیم ملی هستند یا از مصدومیت رنج می‌برند، من […]

سرمربی استقلال گفت: بازیکنانم را نمی‌بینیم چرا که یا در خدمت تیم ملی هستند یا از مصدومیت رنج می‌برند، من واقعا آنها را خیلی اوقات نمی‌بینیم.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل ملوان بندرانزلی گفت: بازی طبیعتا آنطور که مد نظرم بود، نبود. وقتی تیم شما به ۴ قسمت تقسیم می‌شود و شما نمی‌توانید حتی یک جلسه تمرین با تمام بازیکنان داشته باشید که در آن کارهای تاکتیکی انجام بدهید و همچنین نمی‌توانید ۱۱ بازیکن برای یک بازی دوستانه جور کنید، طبیعی است که شاهد چنین بازی‌ باشید.

وی ادامه داد: باید خدا را شاکر باشیم که با این تفاسیر به صدر جدول رده بندی نزدیک هستیم. تیم در اختیارم نبوده و مصدومان خیلی زیادی هم داشتیم. امیدوارم شرایط بهتر شود.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم شرایط در آینده بهتر شود اما هیچ‌وقت ما با هم نیستیم. این بازیکنان را نمی‌بینیم چرا که یا در خدمت تیم ملی هستند یا از مصدومیت رنج می‌برند. من واقعا آنها را خیلی اوقات نمی‌بینیم.

قلعه‌نویی گفت: ملوان در این بازی خوب ظاهر شد خصوصا در نیمه دوم کمی ما را تحت فشار گذاشت اما موقعیتی برای گلزنی نداشت. یکی از دلایل این موضوع هم خستگی ملی‌پوشان ما بود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه سرمربی ملوان معتقد است گل استقلال آفساید بوده، اظهار داشت: من از آنجا که دیدم نمی‌توانستم تشخیص بدهم آفساید بوده است یا خیر. باید فیلم بازی را ببنیم تا در این مورد نظر بدهم.

سرمربی استقلال در خصوص مشکلات مالی تیمش گفت: مشکلات مالی که از قدیم‌ الایام همراه ما بوده است البته قول‌هایی در این راستا به ما داده‌اند. باید دید شرایط چگونه رقم می‌خورد.

قلعه‌نویی تاکید کرد: بازیکنان جدیدی که جذب کردیم خوب هستند اما باید در شرایط تیمی قرار بگیرند. این بازیکنان نتوانستند پیش از ۳ جلسه با ما تمرین کنند آنها با تیم هماهنگ نیستند. هفته گذشته سعی کردیم یک بازی تدارکاتی برگزار کنیم اما جنس‌مان جور نشد.