مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: می‌توانستیم در دیدار مقابل استقلال بازنده نباشیم.       به گزارش خبرنگار ورزشی  خبرگزاری […]

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: می‌توانستیم در دیدار مقابل استقلال بازنده نباشیم.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی  خبرگزاری تسنیم،صادق درودگر پس از شکست تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: بچه‌های تیم ما در نیمه دوم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و می‌توانستیم در این دیدار بازنده نباشیم.

وی درخصوص اعتراض خود به سه بازیکن استقلال گفت: ما به این موضوع اعتراض کردیم که نتیجه هم نداد. البته این سه بازیکن (کبه، اولادی و با صفا) در این دیدار بازی نکردند.

مدیرعامل ملوان با بیان اینکه به بازیکنانم تبریک می‌گویم، تاکید کرد: به نظرم تیم ما می‌توانست در این دیدار بازنده نباشد. فکر می‌کنم گلی که دریافت کردیم، آفساید بود ضمن اینکه در دو مورد هم داور می‌توانست قضاوت بهتری داشته باشد و خطا را به نفع تیم ما بگیرد که چنین نشد. در هر صورت اشتباهات داوری را می‌پذیریم.

درودگر با تشکر از هواداران ملوان،گفت: امیدوارم در بازی‌های آینده نتایج خوبی کسب کنیم و باعث شادی هواداران شویم.

وی خاطرنشان کرد: در نیم فصل اول و در زمان برگزاری تمرینات بدنسازی تعدادی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشتیم. اویل فصل نتایج خوبی کسب کردیم اما در اواسط فصل از نظر بدنی کم آوردیم و افت کردیم. به مرور زمان شرایط بدنی تیم خوب شد و در حال حاضر هم تیم ما به هارمونی خوبی دست یافته است.همین موضوع باعث می‌شود در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کنیم.

او در مورد شعار هواداران ملوان علیه پژمان نوری اظهار داشت: من نشنیدم هواداران‌مان علیه نوری شعار بدهند اما در مجموع هر بازیکنی که زمانی برای ملوان بازی می‌کرده قابل احترام است.