سرمربی تیم فوتبال استقلال به تصمیم کمک داور دیدار تیمش مقابل ملوان اعتراض کرد.       به گزارش خبرنگار […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال به تصمیم کمک داور دیدار تیمش مقابل ملوان اعتراض کرد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پژمان نوری بازیکن سابق تیم ملوان انزلی پیش از آغاز مسابقه به سمت نیمکت‌نشینان این تیم رفت و با آن‌ها خوش‌ و بش کرد.

* احمد جمشیدیان و سیاوش اکبرپور به دستور امیر قلعه‌نویی از همان دقایق ابتدایی بازی خودشان را گرم کردند.

* پس از گل حنیف عمران‌زاده تماشاگران استقلال به سبک‌های مختلف تشویق‌اش کردند و وی را سامورایی نامیدند. همچنین مدافع استقلال پس از گل به سمت علیرضا نیکبخت‌واحدی که هم اتاقی او در اردوهای استقلال است، رفت و شادی خود را با او تقسیم کرد.

* در یک صحنه‌ داور به سود استقلال اعلام خطا کرد که تماشاگران او را با شعار «داور عزیزم، قربونت برم، فدات شم» تشویق کردند.

*بعد از به صدا در آمدن سوت پایان نیمه اول بازی، قلعه‌نویی به یکی از کمک‌ داوران به خاطر یک صحنه اعتراض کرد.

* کبه بازیکن بورکینافاسویی استقلال که در لیست ۱۸ نفره قرار نداشت بین ۲ نیمه با سوالات متعدد هواداران در خصوص پیوستن‌اش به جمع آبی‌پوشان روبرو شد.

* طبق اعلام بلندگوی ورزشگاه آزادی حدود ۶ هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند.

* وقتی آندرانیک تیموریان از سوی داور با کارت زرد روبرو شد قلعه‌نویی به نشانه ناراحتی سرش را تکان داد.

* در دقایق پایانی بازی، هواداران استقلال علیه عادل فردوسی‌پور گزارشگر این دیدار شعار سر دادند و وی را «عادل پرسپولیسی» خواندند.

* در یک صحنه‌ که حنیف عمران‌زاده روی زمین افتاده بود هواداران ملون معتقد بودند مدافع استقلال در حال وقت‌کشی است و نسبت به این امر اعتراض کردند. در این هنگام و بعد از این که استقلالی‌ها توپ را به بیرون زدند، بازیکنان ملوان به نشانه بازی جوانمردانه توپ را آرام به سمت استقلالی‌ها فرستادند که امیرحسین فشنگچی بازیکن ملوان به سمت توپ دوید. این موضوع باعث شد مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال به او اعتراض کند.

* سیاوش اکبرپور با دریافت کارت زرد در این دیدار، ۳ اخطاره شد و بازی بعدی استقلال مقابل گسترش فولاد را از دست داد.