داوران: –  احمد صالحی، محمدرضا ابوالفضلی ، مهدی عالیقدر ، موعود بنیادی فر   سید احمد صالحی از سال ۱۳۸۶ […]

داوران:

–  احمد صالحی، محمدرضا ابوالفضلی ، مهدی عالیقدر ، موعود بنیادی فر


 

سید احمد صالحی از سال ۱۳۸۶ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۴) است. صالحی از سال ۱۳۷۴ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. صالحی در رشته کارشناسی تربیت بدنی تحصیل کرده است و در حال حاضر به عنوان کارشناس تربیت بدنی و در رشته تخصصی اش فعالیت می کند. وی تا کنون ۵۷ بازی را در لیگ برتر سوت زده است و در آن ۲۲۸ کارت زرد و ۸ کارت قرمز خود استفاده کرده است و به طور میانگین ۴ کارت زرد در هر بازی . همچنین صالحی ۶ بازی را در این فصل به قضاوت پرداخته است که در آنها ۶ کارت زرد و یک کارت قرمز استفاده نموده است .

ناظر داوری:

– فریدون اصفهانیان

محرومان:

– سهیل رحمانی (ملوان)

مصدومان:

– خسرو حیدری ، هاشم بیک زاده (استقلال)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۱۸ امتیاز در رده نهم قرار دارد و با برد می تواند تا رده هشتم صعود کند، در صورت عدم کسب تغییر رتبه ای نخواهد داشت.

آخرین دیدار :

– ملوان بندرانزلی ۳ – ۱ فجرسپاسی

– تراکتورسازی ۱ – ۱ استقلال

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:


ملوان ۱۳.۶% این مسابقات را با برد(۳)، ۳۶.۴% را با مساوی(۸) و ۵۰% را با شکست(۱۱) پشت سر گذاشته است.

 

عکس نوشت :

 

مصاحبه :

– دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان پیرامون دیدار با استقلال گفت: ” ما برای این بازی حدود ۲۰ روز زمان برای رسیدن به آمادگی کامل در اختیار داشتیم. چند غایب البته در تیم‌مان بود اما از این زمان برای ارائه یک بازی خوب به خوبی استفاده کردیم و آماده رویارویی برابر استقلال هستیم. سهیل رحمانی، بازیکن ما در این دیدار سه کارته و محروم به شمار می‌آید. استقلال باشگاه مهمی است و ما به آنها احترام می‌گذاریم اما سعی می‌کنیم شانس خودمان را برای پیروزی در این دیدار امتحان کنیم.”

ترکیب احتمالی:

سرگی پاشینکو ، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، عزیز معبودی ، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، شاهین ثاقبی ، محسن یوسفی، امیرحسین فشنگچی و سید جلال رافخایی

اعداد و ارقام:

رو در رو :

– آخرین دیدار دو تیم در تهران یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ در ساعت ۲۱:۳۰ از هفته پنجم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت تورج حق وردی برگزار شد که در پایان با نتیجه   بر ۱ توانست به پایان رسید، تک گل ملوان را در آن دیدار پویا نزهتی به ثمر رساند.


آفساید:

شورای شهر بندرانزلی و نماینده ی شهرستان برای اعزام هواداران به تهران و حمایت از ملوان ۲ اتوبوس را در اختیار باشگاه ملوان و هوادارانش قرار دادند .

– ملوان ۳ بار موفق به شکست استقلال شده  اما در این دیدار ها امیر قلعه نوعی سرمربی تیم نبوده است، ملوان تاکنون نتوانسته تیم های تحت رهبری قلعه نوعی را مغلوب کند.

– تمامی برد های ملوان در برابر استقلال در انزلی بدست آمده و در تهران فقط موفق به گرفتن مساوی شده است.

– در ۲۲ بازی دو تیم تاکنون ۵۵ گل رد و بدل شده که سهم  ملوان ۱۹ گل و سهم سپاهان ۳۶ گل می باشد.

– پژمان نوری، محسن یوسفی، حنیف عمران زاده بازیکنانی هستند که برای هر دو تیم به میدان رفته اند، با حضور مهرداد اولادی در این دیدار تعداد به ۴ بازیکن افزایش پیدا می کند.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)