سرمربی ملوان می‌گوید استقلال باشگاه مهمی است و به آن احترام می‌گذارد اما برایش اهمیتی ندارد که این تیم برای […]

سرمربی ملوان می‌گوید استقلال باشگاه مهمی است و به آن احترام می‌گذارد اما برایش اهمیتی ندارد که این تیم برای قهرمانی بازی می‌کند.

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دارگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال گفت: ما برای این بازی حدود ۲۰ روز زمان برای رسیدن به آمادگی کامل در اختیار داشتیم. چند غایب البته در تیم‌مان بود اما از این زمان برای ارائه یک بازی خوب به خوبی استفاده کردیم و آماده رویارویی برابر استقلال هستیم. سهیل رحمانی، بازیکن ما در این دیدار سه کارته و محروم به شمار می‌آید. استقلال باشگاه مهمی است و ما به آنها احترام می‌گذاریم اما سعی می‌کنیم شانس خودمان را برای پیروزی در این دیدار امتحان کنیم.

 

او در پاسخ به سوالی مبنی بر میزان رضایتش از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: اصلا راضی نیستم. به این خاطر که بعد از بازی آخرمان گفتم باید این تیم را ارتقا دهیم و زمان خواب نیست اما تا الان کار خاص و مهمی انجام نداده‌ایم.

 

سرمربی ملوان در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است روند موفقیت‌آمیز تیمش در نیم فصل دوم ادامه یابد، بیان کرد: فکر می‌کنم که اعتماد به نفس ما بیشتر از گذشته شده است. نباید بی‌خیال باشیم و برای تداوم روندمان باید با تمام انرژی کار کنیم. از همه تیم راضی هستم؛ چرا که با شرایط ما عملکردشان خوب بوده است.

 

دارگان اسکوچیچ در پایان و در پاسخ به سوالی مبنی بر رقابت استقلال برای قهرمانی نیم‌فصل و احتمال دشواری کار ملوان در این دیدار تصریح کرد: این مساله استقلال است نه ما. آنها این هدف را دارند ولی ما هم برای سه امتیاز بازی می‌کنیم. این که آنها برای قهرمانی می‌جنگند برای من اهمیتی ندارد.