عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان با بیان اینکه درودگر در سخنانش دقت کند، گفت: هیئت مدیره به مدیرعامل ملوان تذکر […]

عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان با بیان اینکه درودگر در سخنانش دقت کند، گفت: هیئت مدیره به مدیرعامل ملوان تذکر جدی داده است.

 


محمدرضا بدیعی‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در انزلی، اظهار کرد: سخنان درودگر مدیرعامل ملوان بندرانزلی قابل تأمل بود و موجب ناراحتی هواداران ملوان شد.

وی با بیان اینکه ما به حرمت دهه محرم تاکنون خویشتن‌داری کرده و پاسخ درودگر را به این هفته موکول کردیم، افزود: سوال نخست این است که درودگر ببیند از روز نخست که یک تیم با ریشه‌دار مثل ملوان را تحویل گرفته و قول‌ها و برنامه‌های بسیاری را متعهد شده، چقدر توانسته به وعده هایش عمل کند.

رئیس شورای شهر انزلی گفت: درودگر به عنوان مدیرعامل چقدر توانسته تیمی را که هر ساله بازیکنان بی‌نظیری را از تیم‌های پایه گرفته تا بزرگسال به ملوان و ایران تقدیم کرده است، پویا نگاه دارد.

بدیعی‌فر با بیان اینکه در دوره مدیریت درودگر، همه رده‌های ملوان با رکود مواجه شده‌اند، تصریح کرد: نه تنها پیشرفتی مطابق وعده‌های درودگر به چشم نمی‌خورد، بلکه افت در دستاوردهای پیشین را نیز شاهد هستیم.

وی، اظهار کرد: درودگر در چنین شرایطی مجموعه تیمی را که پنج دهه اصالت خود را حفظ کرده و به پشتوانه پیشکسوتان و مسئولان گذشته این شهر جاودان مانده، در خواب پنداشته و حال آن که خود در انجام وظایف اساسی یک مدیرعامل که وقف باشگاهی چون ملوان است، کوتاهی کرده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان، خاطرنشان کرد: ما معتقد هستیم که شهروند انزلی، یک شهروند مسئول ملوان است که مورد خطاب درودگر قرار گرفته است و لذا سئوال دوم اینجاست که مسئولان و به‌ویژه فرماندار انزلی، به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان چه کوتاهی در وظایف خود داشته‌اند که درودگر ما را مقصر می‌داند.

بدیعی‌فر، هماهنگی کامل نهادها در خصوص در اختیار نهادن مکان‌های ورزشی به باشگاه باتوجه به مشکلات مالی و قانونی بسیار، پیگیری مستمر تمام موارد و مشکلات مالی باشگاه و رایزنی‌ها و کمک‌های بسیار در رفع ایرادهای وارده از سوی AFC به باشگاه و تثبیت جایگاه باشگاه در لیگ برتر را از تلاش‌های اعضای هیئت مدیره ملوان و مسئولان این شهرستان عنوان کرد.

وی با تأکید بر اینکه ملوان بندرانزلی مدیرعاملی پاسخگو و توانمند می‌خواهد که به جای شعار، به وظایف محوله‌اش عمل کند، خاطرنشان کرد: درودگر باید تلاش خود را در عمل به وعده‌های پیشین خود، جذب سرمایه گذار و حامیان مالی و نیز تقویت تیم‌های پایه متمرکز کند.

عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان، گفت: باید به این نکته توجه داشته باشیم که شورای اسلامی شهرانزلی با تعهد و دلبستگی به ملوان، جایگاه مراجعه مدیرعامل باشگاه برای کمک مالی نیست و شورای شهر بر اساس وظایف قانونی خود و نیز بودجه‌های شهر باید به عموم شهروندان و همه رسته‌های ورزشی و به‌ویژه ورزش همگانی بپردازد و هر عملی غیر از این عدول از قانون و تخلف آشکار در حق سایر شهروندان و ورزشکاران است.

بدیعی‌فر تأکید کرد: شورای اسلامی شهر از هیچ همکاری در حیطه اختیارات خود برای یاری ملوان نکرده و ضمن تذکر درودگر، خواستار رعایت اخلاق حرفه‌ای و تلاش مجدانه برای حفظ جایگاه والا و ارزشی ملوان هستیم.