تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در چارچوب مسابقات جام بین قاره ای در امارات عربی متحده، […]

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در چارچوب مسابقات جام بین قاره ای در امارات عربی متحده، مقابل تیم قدرتمند روسیه قهرمان جهان به برتری رسید.

 

 

به گزارش ایرنا، در این مسابقه که سه شنبه شب در شهر دوبی برگزار شد و لحظاتی پیش خاتمه یافت، تیم روسیه در ۱۲ دقیقه نخست موفق شد یک بر صفر از تیم ملی کشورمان پیشی بگیرد.
در وقت دوم این بازی، ملی پوشان کشورمان به رغم تلاش زیاد نتوانستند بازی را به تساوی بکشند و روس ها توانستند بازی را اداره کنند.


در ۱۲ دقیقه سوم، ملی پوشان کشورمان با تداوم حملات خود موفق شدند، با حرکت زیبای مسلم مسیگر گل خورده را جبران کنند.


شاگردان «مارکو اوکتاویو» سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در وقت سوم حتی این فرصت را داشتند که روسیه را از پیش رو بردارند اما تلاش آنها در ادامه بی نتیجه ماند تا دو تیم در پایان وقت سوم یک بر یک به تساوی برسند.


پس از پایان وقت سوم، طبق قوانین، سه دقیقه وقت اضافه گرفته شد تا برنده این مسابقه در نهایت مشخص شود.
در ابتدای وقت اضافه بازی، محمد احمدزاده با ضربه سر، گل برتری تیم ایران را به ثمر رساند و در ادامه تلاش روس ها برای کشاندن مسابقه در شرایطی که کمتر از یک دقیقه به پایان بازی مانده بود، نتیجه داد و این وقت با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی به پایان رسید تا برنده در ضربات پنالتی مشخص شود.


در ضربات پنالتی، تیم ایران هر سه ضربه خود را به گل تبدیل کرد اما روس ها پنالتی نخست خود را هدر دادند تا تیم ایران در این مسابقه پیروز شود.


علی نادری، محمد احمدزاده، فرید بلوکباشی، مسلم مسیگر، مصطفی کیانی، حسن عبداللهی، شهریار مژده، پیمان حسینی، محمدرضا حاجی پور، امیرحسین اکبری، مهدی حسنی نوذری و محمدعلی مختاری ۱۲ بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در جام بین قاره ای هستند.


تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به عنوان قهرمان آسیا برای نخستین بار در مسابقات جام بین قاره ای شرکت می کند.


روسیه چندی پیش با شکست برزیل به مقام قهرمانی جام جهانی فوتبال ساحلی در تاهیتی دست یافت تا برای دومین بار پی در پی به این مقام دست پیدا کند.


تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان به سرمربیگری مارکو اکتاویو و مربیگری عباس هاشم پور در این مسابقه ها شرکت کرده است.