نمایندگان مجلس شورای اسلامی به محمود گودرزی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان اعتماد کردند.     به گزارش خبرنگار […]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به محمود گودرزی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان اعتماد کردند.

 

 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خود به “محمود گودرزی” وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت ورزش و امور جوانان رأی اعتماد دادند.

چهارمین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از مجموع ۲۶۷ رأی مأخوذه نمایندگان، با ۱۹۹ رأی موافق، ۴۴ رأی مخالف و ۲۴ رأی ممتنع توانست تصدی وزارت ورزش و جوانان را در دست بگیرد.

بهارستان‌نشینان با برگزاری جلسه علنی در صبح امروز، بررسی صلاحیت و برنامه‌های تنها وزیر باقی‌مانده از کابینه یازدهم را مورد بررسی قرار دادند.

در جلسه علنی امروز پارلمان، علی ایرانپور و جواد کریمی قدوسی به‌‌عنوان مخالفان و سید فتح‌الله حسینی، محمدقسیم عثمانی، مهدی موسوی‌نژاد و حسین گروسی در موافقت با برنامه‌های گودرزی صحبت کردند.

محمود گودرزی دارای دکترای تخصصی مدیریت و برنامه‌ریزی در تربیت بدنی و استادتمام و رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران است. وی چهارمین گزینه پیشنهادی حسن روحانی برای وزارت ورزش است که توانست با کسب رأی اعتماد مجلس از فیلتر بهارستان عبور کند.

پیش از این مسعود سلطانی‌فر، سیدرضا صالحی‌امیری و سیدنصرالله سجادی از سوی رئیس‌جمهور به‌عنوان وزیر پیشنهادی ورزش معرفی شده بودند که نتوانستند رأی اعتماد بهارستانی‌ها را از آنِ خود کنند.