در شب بازی‌های ملی، آتزوری در خانه با ژرمن‌ها مساوی کرد و سه‌شیر در خانه برابر شیلی تن به شکست […]

در شب بازی‌های ملی، آتزوری در خانه با ژرمن‌ها مساوی کرد و سه‌شیر در خانه برابر شیلی تن به شکست داد.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در اولین روز از هفته بازی‌های ملی، شب گذشته چندین دیدار در نقاط مختلف قاره اروپا برگزار شد که در مهم‌ترین آنها، در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزای شهر میلان، تیم ملی ایتالیا میزبان تیم ملی آلمان بود، دیداری که در پایان به نتیجه تساوی یک بر یک انجامید.

در این بازی که یکصدمین بازی تیم ملی آلمان تحت هدایت یواخیم لو بود، نخست متس هوملز، مدافع تیم بورسیا دورتموند در دقیقه ۸ ژرمن‌ها را پیش انداخت اما ۲۰ دقیقه بعد ایگناسیو آباته، مدافع میلان کار را به تساوی کشاند. با این نتیجه روند شکست ناپذیری ۱۸ ساله لاجوردی‌پوشان برابر تیم ملی آلمان حفظ شد.

در دیگر بازی مهم شب گذشته در قاره اروپا، تیم ملی انگلیس در ورزشگاه ومبلی لندن برابر تیم ملی شیلی با نتیجه  ۲ بر صفر تن به شکست داد که در این دیدار هر ۲ گل بازی را الکسیس سانچس، مهاجم تیم بارسلونا در دقایق ۷ و ۹۰ به ثمر رساند. در این بازی که تیم ملی انگلیس در آن اولین شکست خانگی خود در سال ۲۰۱۳ را تجربه کرد، شیلی تماماً بر توپ و میدان مسلط بود تا حدی که هواداران انگلیسی حاضر در ورزشگاه را وادار کرد در پایان بازی تیم ملی کشور خود را هو کنند.

جدال تیم ملی آرژانتین و اکوادور، ۲ تیم از منطقه آمریکای جنوبی که در مرحله انتخابی جام جهانی نیز رقیب یکدیگر بودند، در ورزشگاه متلایف شهر نیوجرسی آمریکا با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد. آرژانتین در این بازی لیونل مسی، ستاره خط حمله خود را که مصدوم است در اختیار نداشت.

نتایج سایر دیدار‌های دوستانه شب گذشته را در زیر مشاهده می‌کنید:

هند یک – فیلیپین یک


بلاروس صفر – آلبانی صفر


جمهوری چک ۲ – کانادا صفر


لیبی یک – نیجر یک


روسیه یک – صربستان یک


استونی ۲ – آذربایجان یک


دانمارک ۲ – نروژ یک


ترکیه یک – ایرلند شمالی صفر


ایرلند جنوبی ۳ – لتونی صفر


لهستان صفر – اسلواکی ۲


اسکاتلند صفر – آمریکا صفر