پس از سال ها غلامرضارضایی که در نیم فصل لیگ سیزدهم مورد غضب دایی قرارداشت از پرسپولیس جدا شد و […]

پس از سال ها غلامرضارضایی که در نیم فصل لیگ سیزدهم مورد غضب دایی قرارداشت از پرسپولیس جدا شد و به فولاد خوزستان پیوست. رضایی از حالا به بعد شاگرد حسین فرکی است…

 

 

مسئولان باشگاه پرسپولیس با جدایی غلامرضا رضایی موافقت کردند. رضایی که سال ها در خط حمله پرسپولیس بازی کرد با این انتقال به تیم فولاد خوزستان می رود. غلامرضا رضایی که با توافق علی دایی و رویانیان از این تیم جدا شد با مسئولان فولاد خوزستان به توافق مالی هم رسیده و جدایی اش را باید قطعی دانست. محمد رویانیان نیز به حسین فرکی اعلام کرده مانعی برای صادر نشدن رضایتنامه این بازیکن وجود ندارد. قرار است رضایتنامه مکتوب رضایی ظرف دو روز آینده آماده و ارسال شود. از طرف دیگر غلامرضا رضایی در صورتی که مشکل خاصی پیش نیاید از امروز در اردوی فولادی‌ها در جزیره کیش حضور پیدا خواهد کرد و تمریناتش را با این تیم دنبال می‌کند.

رضایی درحالی از پرسپولیس به فولاد خوزستان رفت که طی نیم فصل گذشته بازی های زیادی را در ترکیب پرسپولیس انجام نداد. علی دایی هم از عملکرد این بازیکن رضای نبود. حال بایددید رضایی در فولاد چه عملکرد داردو آیا می تواند مهره درخشانی درترکیب فولاد باشد؟!

 

قدس آنلاین