بازیکن تیم زیر ۲۲ سال ایران گفت: حداقل ۱۰ بازیکن از تیم ما باید در جام جهانی بازی کنند.   […]

بازیکن تیم زیر ۲۲ سال ایران گفت: حداقل ۱۰ بازیکن از تیم ما باید در جام جهانی بازی کنند.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن مسلمان بعد از بازی تیم زیر ۲۲ سال ایران مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و بازی با ذوب‌آهن نیز کمک خواهد کرد تا تیم ما شرایط بهتری پیدا کند.


وی افزود: تصور می‌کنم که بازیکنان تیم ما بهترین نفراتی هستند که سابقه بازی در لیگ برتر و مسابقات آسیایی را دارند و می‌توانند نتایج خوبی بگیرند. حداقل ۱۰ بازیکن از این تیم شایستگی حضور در جام جهانی برزیل را دارند.
بازیکن تیم زیر ۲۲ سال ایران تصریح کرد: تیم ما می‌تواند پشتوانه خوبی برای تیم ملی بزرگسالان باشد، البته برای نتیجه گرفتن در آسیا باید بازی‌های تدارکاتی خوبی را برگزار کنیم و امیدوارم که فدراسیون فوتبال برای تیم ما این شرایط را فراهم کند.


مسلمان یادآور شد: تمامی هزینه‌های تیم زیر ۲۲ سال با منصوریان است و او از جیب خودش هزینه می‌کند. من امیدوارم شرایط خوبی برای تیم ما به وجود بیاید که می‌تواند ۱۰ بازیکن در تیم ملی بزرگسالان داشته باشد.
وی درباره حضورش در پرسپولیس نیز گفت: هنوز شرایط مشخص نشده اما مدیران ۲ باشگاه در حال مذاکره هستند. من به عنوان یک بازیکن از اینکه توافقی انجام شده یا نه، خبر ندارم.


وی درباره پیشنهاد تیم استقلال نیز گفت: این تیم هم با من صحبت کرده اما پیشنهاد آنها به جدیت پیشنهاد پرسپولیس نبوده است، رویانیان برای جذب من به باشگاه ذوب‌آهن نامه زده و یک بار هم به اصفهان آمده، من نیز دوست دارم که به پرسپولیس بروم اما باید دید در نهایت چه تصمیمی گرفته می‌شود.

مسلمان در واکنش به اظهارات بوناچیچ که گفته بود دل این بازیکن در تهران است، پاسخ داد: نمی‌دانم بوناچیچ چه چیزی گفته است اما در ۵ بازی آخر تیم خود یکی از ۳ بازیکن برتر زمین بودم. در هر صورت مربیان خارجی وقتی نتیجه نمی‌گیرند تقصیر را به گردن بازیکنان می‌اندازند.