به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، میرشاد ماجدی در خصوص درخواست باشگاه استقلال مبنی بر تعویق بازی مقابل ملوان […]

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، میرشاد ماجدی در خصوص درخواست باشگاه استقلال مبنی بر تعویق بازی مقابل ملوان گفت: حدود ۱۰ روز است که در نامه‌ای به آقای تاج درخواست کردیم که بازی ما مقابل ملوان را به تعویق بیندازند؛ چرا که بازیکنان ملی‌پوش ما سی‌ آبان برمی‌گردند و از یک آذر هم در تمرینات تیم شرکت می‌کنند. بنابراین برای بازی با ملوان فرصت کمی برای انجام تمرینات تیمی داریم و با این شرایط خیلی سخت است که به مصاف این تیم برویم.

ماجدی در ادامه گفت: در حال حاضر درخواست خود را پیگیری می‌کنیم. طبق گفته مسئولان سازمان لیگ قرار بود این درخواست ما در جلسه هیات‌ رئیسه مطرح شود. مطمئنا اگر با درخواست استقلال موافقت شود به نفع بازیکنان ما است و البته این مسئله به نفع تیم‌ ملی هم تمام می‌شود تا بتوانیم بازیکنان خود را سرحال‌تر و آماده‌تر در اختیار تیم‌ملی قرار دهیم.

سرپرست استقلال درباره انتخاب جواد نکونام به عنوان نامزد بهترین بازیکن سال آسیا عنوان کرد: نکونام با بازی‌های خوبی که در استقلال و تیم‌ملی انجام داد، توانست به این افتخار دست پیدا کند و به نظرم او می‌تواند عنوان مرد برتر سال فوتبال آسیا را هم به دست بیاورد.

وی همچنین در ارتباط با قرار گرفتن نام حنیف عمران‌زاده در بین یازده مرد برتر سال آسیا هم گفت:‌ با این انتخاب عمران‌زاده باید بیشتر از همیشه به خودش بیاید و با جدیت بیشتری تمرینات خود را سپری کند. او توانایی این را دارد که بیشتر از این هم به موفقیت برسد و می‌تواند به عنوان بازیکن ثابت و مفید در تیم‌ ملی به میدان برود.

ماجدی در ارتباط با تعداد غایبان بالا در تمرینات استقلال گفت: جدا از چند بازیکن ما که در تیم‌ ملی حضور دارند، چند نفر از بازیکنا‌ن‌مان هم مصدوم و به همین دلیل در کلینیک تحت درمان هستند. ان‌شاءالله این نفرات بعد از رفع مصدومیت‌شان به جمع دیگر بازیکنان‌ تیم اضافه می‌شوند.

سرپرست استقلال در پایان در ارتباط با زمان حضور جی‌لوید ساموئل در تمرینات استقلال هم اعلام کرد:‌ قرار بود این بازیکن چهارشنبه به تهران بیاید،‌ اما طی تماسی با ما اعلام کرد که نیاز به تعویض گذرنامه‌اش دارد و از این رو با تاخیر به ایران می‌آید.