رئیس فیفا با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور و رئیس مجلس جمهوری اسلامی ایران از میزبانی آنها تشکر کرد.   […]

رئیس فیفا با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور و رئیس مجلس جمهوری اسلامی ایران از میزبانی آنها تشکر کرد.

 

 

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، سپ بلاتر در نامه‌ای به ریاست محترم مجلس شورای اسلامی ایران به خاطر میزبانی و استقبال رسمی از وی و هیات همراهش، تشکر و قدردانی کرد.

متن نامه بلاتر به دکتر لاریجانی به شرح زیر است:

 

ریاست محترم مجلس شواری اسلامی

مایلم پس از بازگشت به زوریخ از صمیم قلب به خاطر زمانی که برای دیدار با بنده در ساختمان مجلس شورای اسلامی اختصاص داده‌اید، تشکر و قدردانی نمایم. جای دارد از مذاکرات صمیمانه‌ای که پنجشنبه هفته گذشته درباره موضوعات گوناگون مخصوصا فوتبال بانوان در دفتر جنابعالی صورت گرفت، قدردانی نمایم. در پایان یکبار دیگر صعود تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را تبریک گفته و به خاطر علاقه‌ای که به فوتبال دارید از جنابعالی تشکر می نمایم. برای شما بهترین ها در آینده آرزومندم.

ارادتمند جنابعالی

جوزف سپ بلاتر

نامه تشکر سپ بلاتر از دکتر روحانی


رئیس فدراسیون جهانی فوتبال –فیفا در نامه‌ای به ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به خاطر میزبانی و استقبال رسمی از وی و هیات همراهش، تشکر و قدردانی کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای دکتر روحانی

مایلم پس از بازگشت به زوریخ، از صمیم قلب از استقبال رسمی جنابعالی از بنده و هیات همرام سپاسگذاری کنم. جای دارد از مذاکرات صمیمانه‌ای که چهارشنبه هفته گذشته درباره موضوعات گوناگون مخصوصا فوتبال بانوان در دفتر جنابعالی صورت گرفت، قدردانی نمایم. یکبار دیگر، تبریکات بنده را برای صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و همچنین انتخاب جنابعالی به عنوان ریاست جمهوری ایران را پذیرا باشید.
بنده برای جنابعالی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در انجام امور مربوط به ریاست جمهوری، با موفقیت گام بردارید.

ارادتمند جنابعالی

جوزف سپ بلاتر