سرمربی تیم فوتبال زنان استقلال از احتمال بازگشت تیمش به رقابت های لیگ برتر فوتبال زنان خبرداد و گفت: با […]

سرمربی تیم فوتبال زنان استقلال از احتمال بازگشت تیمش به رقابت های لیگ برتر فوتبال زنان خبرداد و گفت: با مذاکراتی که با مسوولان فدراسیون فوتبال داشته ایم امیدوارم زمینه برای بازگشت تیم به لیگ برتر فراهم شود.

 

مریم حسن زادهˈ در گفت و گو با ایرناافزود: با علی کفاشیان و فریده شجاعی رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال در مورد مشکلات تیم استقلال و علت انصراف این تیم از رقابت های لیگ برتر صحبت کردم و علاوه بر قول های شجاعی برای حمایت از تیم ما ، کفاشیان شخصا با علی فتح اله زاده مدیر عامل باشگاه فرهنگی – ورزشی استقلال نیز تلفنی صحبت کرده است.


فتح اله زاده در نامه ای خطاب به مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال اعلام کرد که باتوجه به مشکلات عدیده مالی، این تیم از ۱۴ آبان ماه قادر به ادامه شرکت در لیگ زنان با نام استقلال نیست.


این نامه در حالی به دبیرکل فدراسیون فوتبال ارسال شده که قرار بود روزپنجشنبه – ۱۵ آبان ماه -هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال برگزار شود و تیم استقلال به مصاف تیم پاس همدان رود.


با توجه به غیبت دو هفته ای تیم استقلال، دو بازی انجام نشده این تیم باخت فنی اطلاق شده است.
حسن زاده ادامه داد: امیدوارم هر چه سریع تر امکان بازگشت تیم استقلال به رقابت های لیگ برتر فراهم شود و ما بتوانیم در این فصل حداقل جایگاه ششم یا هفته رقابت ها را کسب کنیم تا به لیگ دسته یک زنان سقوط نکنیم .