مدیرعامل باشگاه ملوان گفت:‌در برگزاری همایش علم و فوتبال ناهماهنگی‌هایی وجود دارد اما در کل کار بزرگی صورت گرفت.   […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت:‌در برگزاری همایش علم و فوتبال ناهماهنگی‌هایی وجود دارد اما در کل کار بزرگی صورت گرفت.

 

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: برگزاری همایش علم و فوتبال کار بزرگی است که باید به آن احترام گذاشت اما ای‌کاش هماهنگی‌های بهتری در ورود و خروج اعضا نیز صورت می‌گرفت. 
وی با بیان اینکه برگزاری این همایش می‌تواند اثرات خوبی داشته باشد، خاطرنشان کرد: آقای بلاتر با رئیس‌جمهور ایران دیدار کرده است. این نشان می‌دهد که رئیس‌جمهور ایران جایگاه خوبی را با برگزاری این جلسه برای فوتبال قائل شده است. با برگزاری چنین مراسم‌هایی می‌توانیم فوتبال را توسعه بدهیم.


مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی اضافه کرد: بهتر بود دعوت‌هایی صورت می‌گرفت و برای پیشکسوتان کارت‌هایی صادر می‌شد. من خودم بدون کارت وارد سالن‌شدم. بهتر بود در این مورد هماهنگی مناسبی صورت می‌گرفت اما در کل کار بزرگی صورت گرفته است.


درودگر در خصوص معرفی سجادی به مجلس خاطرنشان کرد: تا به امروز تفکر تمام رؤسای جمهوری این‌گونه نبوده است که یک شخص ورزشی را برای سازمان تربیت بدنی و وزارت ورزش به مجلس معرفی کند. یک شخص ورزشی مطالبات جامعه ورزش را خواستار است. ما در فدراسیون فوتبال با گذشت ۳۵ سال هنوز نتوانسته‌ایم به جایگاه قبلی خود دست پیدا کنیم و به مقام‌های قهرمانی در آسیا در رده‌های مختلف برسیم چرا که آدم‌هایی که در راس کار بودند ورزشی نبودند. خوشبختانه رئیس‌جمهور صدای مردم و نمایندگان مجلس را در خصوص معرفی یک فرد ورزشی شنید.

وی عنوان کرد: در بین ورزشی‌ها آقای سجادی به مجلس معرفی شده است. ایشان باید با برنامه‌ریزی مدون پیش رفته و مقابل نابرابری‌ها ایستادگی کنند. امیدوارم ایشان امروز آرام برود و آرام بیاید و از حقوق فوتبال هم دفاع کند اما من اگر از دادکان دفاع می‌کنم به این علت است که او از جان خود مایه گذاشته و برای دفاع از حق فوتبال تلاش می‌کرد.