سرمربی ملوان بندرانزلی با بیان اینکه پیروزی در مقابل فجر حقمان بود، گفت: ملوان فوق‌العاده ظاهر شد.       […]

سرمربی ملوان بندرانزلی با بیان اینکه پیروزی در مقابل فجر حقمان بود، گفت: ملوان فوق‌العاده ظاهر شد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، دراگان اسکوچیچ در کنفرانس خبری پس از پیروزی ملوان در مقابل فجرسپاسی در هفته پانزدهم لیگ‌برتر با بیان اینکه بازیکنان ملوان پس از سه پیروزی متوالی مغرور نشدند و به پیروزی چهارم رسیدند، اظهار کرد: از تماشاگران که از ما حمایت کردند تشکر می‌کنم.

 

وی با اشاره به بازی تاکتیکی ملوان مقابل فجر، افزود: وضعیت زمین که ناشی از بارندگی بوده، کار را برای هر دو تیم سخت کرده بود ولی ملوان از فرصت‌ها استفاده کرد و به برتری رسید.

 

سرمربی ملوان بندرانزلی، گفت: ما همان تیم یک ماه پیش هستیم و من می‌خواهم مردم بدانند ما تیم قدرتمندی نیستیم ولی مردم انزلی یا بازی‌های ملوان را خوب می‌بینند یا بد، به هر حال به بازیکنان تبریک می‌گویم وباید تلاشمان را بیشتر کنیم.

 

اسکوچیچ با اشاره به اینکه تا به امروز من را زیر سئوال می‌بردند و حالا من می‌خواهم این کار را انجام دهم، تصریح کرد: در بازی پیروز شدیم که زمین وضعیت نامناسبی داشت.

 

وی با بیان اینکه ملوان در زمین ورزشگاه تختی تمرین نمی‌کند و باید بدانیم در انزلی خیلی از مسائل باید ارتقاء پیدا کند و نباید فقط به دنبال ارتقای تاکتیک باشیم، گفت: ملوان توانایی بیشتری دارد.

 

سرمربی ملوان، اظهار نظر درباره تاکتیک تیمی ملوان را وظیفه خود دانست و اظهار کرد: ولی خیلی‌ها درباره تاکتیک ملوان نظر می‌دهند در صورتی‌که هر کسی باید وظیفه خود را انجام دهد و من منتظر فرصتی بودم تا حرف هایم را بزنم.

 

اسکوچیچ افزود: انتظارم از بازیکنان ملوان بیش از وضعیت فعلی است و می‌خواهم اول نیازهای تیم را برطرف کنند و سپس از من نتیجه بخواهند.

 

وی با بیان اینکه باید کیفیت تیم را بالا ببریم و اعلام می‌کنم بازیکنانم فوق‌ العاده ظاهر شدند، خاطرنشان کرد: دلایل کسر یک امتیاز از ملوان را درک نمی‌کنم در صورتی‌که هفت اشتباه داوری در پنج بازی ملوان اتفاق افتاده است.

 

سرمربی ملوان با اشاره به دلایل عدم حضور بازیکنان ملی پوش نوجوانان ملوان در این دیدار گفت: صادق محرمی کمردرد داشت و سعید عزت‌اللهی هم تازه به تیم ملحق شده و از حضورشان خوشحالم.

 

اسکوچیچ افزود: فشنگچی، رافخایی و زارع قابلیت بازی در تیم ملی را دارند.