سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز از بازی نکردن تیمش در ورزشگاه‌های دستغیب یا حافظیه شیراز گفت.   به گزارش […]

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز از بازی نکردن تیمش در ورزشگاه‌های دستغیب یا حافظیه شیراز گفت.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان، محمود یاوری در نشست خبری قبل از بازی با ملوان گفت: ان‌شاءالله که بازی خوبی خواهد شد. من همیشه از انزلی و مردم با محبتش خاطره خوب دارم. همیشه با تیم‌هایی که اینجا حضور داشتم چه در صورت برد و چه در صورت باخت خاطره خوبی داشتم. امیدوارم که باز هم در بازی فردا خاطره خوبی با خود ببرم و بازی خوبی را با ملوان انجام دهیم.

وی در ادامه گفت: در بازی فردا سعید قزل و هادی ایمانی را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم. البته بازی کردن در این شرایط آب‌وهوایی برای هر دو تیم سخت است. ما هم از زمینی که در شیراز داریم ناراحتیم، ‌چون اصلا قابل استفاده نیست و توپ در آن زمین تعادل ندارد و دیگر بعید است که در ورزشگاه دستغیب یا حافظیه بازی کنیم. شاید در شهرستان دیگری ادامه لیگ را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز‌ همچنین در مورد محمد حیدری گفت: محمد حیدری بازیکن خوب و با شخصیتی است و تاکنون برای ما بازی‌های خوبی را انجام داده است و من از آقای پیروانی تشکر می‌کنم که در ابتدای فصل چنین بازیکنی را به تیم ما اضافه کرد.

وی در پایان گفت: سه امتیاز می‌تواند شرایط تیم‌ها را به کلی تغییر دهد، چون ممکن است با کسب سه امتیاز چند پله در جدول جابه‌جا شوید. البته برای پوشش ضعف‌هایمان با چند بازیکن صحبت ‌کرده‌ایم که برای نیم فصل برای ما اضافه شوند.