سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: آب‌وهوای بارانی بازیکنان ملوان را دچار مشکل نمی‌کند.   به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: آب‌وهوای بارانی بازیکنان ملوان را دچار مشکل نمی‌کند.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی با فجرسپاسی شیراز گفت: آب‌وهوای بارانی برای بازیکنان ملوان مشکلی ایجاد نمی‌کند چون به این نوع آب‌وهوا عادت دارند. در بازی فردا مصدوم ما مهدی دغاغله است و دو، سه جلسه است که با ما تمرین می‌کند و در لحظه آخر تصمیم می‌گیریم که در بازی فردا باشد یا نه چون نمی‌خواهیم دوباره مصدوم شود. البته سرگئی کاشنکو را برای بازی فردا به دلیل سه اخطاره بودن در اختیار نداریم.

وی در ادامه گفت: بعضی اوقات بازی‌ها چنان سخت می‌شود که نمی‌توانیم آن را پیش‌بینی کنیم چون بعد از پیروزی کمی بازیکنان بی‌خیال می‌شوند ولی آنها باید بدانند که تا به حال کار خاصی نکرده‌ایم. بازی فردا برای ما خیلی مهم است چون دو تیم در جدول به هم نزدیک هستند و این بازی برای ما شش امتیاز دارد. فرصت خوبی است که بتوانیم به رده‌های بالای جدول صعود کنیم و شرایط رو به جلوی خود را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی همچنین درباره بازی کردن سعید عزت‌اللهی گفت: سعید عزت اللهی در جام‌جهانی نوجوانان بازی‌های زیادی را انجام داده است و چندین ماه با این تیم در اردو بوده و بعد از بازگشت از آن مسابقات فقط یک جلسه با ما تمرین کرده و باید ببینم که شرایطش چطور است.

اسکوچیچ در پایان گفت: فقط می‌توانم درباره بازی فردا و شرایط آن سخن بگویم و در مورد تعطیلات نیم‌فصل نمی‌توانم اظهارنظر کنم ولی مطمئن باشید که می‌خواهم وضعیت ملوان را بهتر کنم.