مدیر عامل باشگاه ملوان انزلی گفت: در صورتی که با تخلفات در فوتبال ساحلی و بانوان برخورد جدی نشود، این […]

مدیر عامل باشگاه ملوان انزلی گفت: در صورتی که با تخلفات در فوتبال ساحلی و بانوان برخورد جدی نشود، این بار خود را از این رقابت‌ها کنار می‌کشیم.

 

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،  اظهار داشت: در لیگ فوتبال ساحلی بازی تیم ملوان با تیم دریانوردان بوشهر در شرایطی برگزارشد که وضعیت برای برگزاری مسابقات اصلا مساعد نبود. از یک سو بخشی از زمین فنس نداشت و ماموران انتظامی هم ظاهرا در محل حضور نداشتند همین مسائل باعث شد که برخی از تماشاگران بازیکنان ما را کتک بزنند و حتی تیم ما امنیت جانی هم نداشت.

وی افزود: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که برای فحاشی تماشاگران از تیم‌ها امتیاز کسر می‌کند، زمانی که تماشاگران بازیکنان را کتک می‌زنند چه حکمی صادر خواهد کرد؟ اکنون حسن زاده رئیس محترم کمیته انضباطی در آزمون ویژه‌ای قرار دارد باید دید چه برخوردی انضباطی با این تخلف صورت می‌گیرد.

مدیرعامل باشگاه ملوان با اشاره به شرایط برگزاری لیگ بانوان گفت: فصل گذشته تیم بانوان بم در ۵ بازی بدون آنکه در میدان حاضر شوند، پیروز شد و ۱۵ امتیاز گرفت که ما به فدراسیون تذکر دادیم، در صورتی که این اتفاقات در این فصل هم تکرار شود ما دیگر در لیگ بانوان شرکت نمی‌کنیم. زیرا فوتبال شرایط و قوانین خودش را دارد. اکنون هم تیم سیرجان مقابل تیم بم شرکت نکرده آن هم درحالی که فاصله دو شهر با خودرو سه ساعت است. شرکت نکردن عامدانه در مسابقات مشمول تبانی است. من این مسئله را هم به خانم شجاعی، نائب رئیس بانوان فدراسیون گفتم که هنوز پاسخی به من ندادند، اگر شرایط همینگونه باشد ما بعد از دو بازی دیگر در لیگ بانوان هم شرکت نمی‌کنیم و تیم خود را کنار می‌کشیم.

درودگر تصریح کرد: فدراسیونی که ادعا می‌کند بهترین فدراسیون آسیا است نباید وضعیتش این گونه باشد، آن از برنامه و بودجه فدراسیون و آن هم از گزارش مالی، این هم از شرایط برگزاری لیگ بانوان و فوتبال ساحلی. امیدوارم در این زمینه تصمیم جدی گرفته شود وگرنه مجبور می‌شویم از لیگ بانوان و فوتبال ساحلی کنار بکشیم.