فرماندار انزلی گفت: امکان دارد سرمایه گذار سهام باشگاه را هم خریداری کند.       سعادتمند داوودی در گفت […]

فرماندار انزلی گفت: امکان دارد سرمایه گذار سهام باشگاه را هم خریداری کند.

 

 

 

سعادتمند داوودی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، در مورد جلسه هفته گذشته با سرمایه گذار جدید باشگاه ملوان، اظهار داشت: هفته گذشته در ایام مبارک عید سعید غدیر خم همراه با خانواده در مشهد مقدس حضور داشتم که آقای درودگر زنگ زد و گفت با سرمایه گذاری در مشهد قرار ملاقات دارم، حالا که شما در مشهد هستید در جلسه ما با سرمایه گذار شرکت کنید. در نشستی که با آقایان داشتیم پیشنهاد کردند تا هماهنگ هایی کنیم تا تسهیلاتی برای اجناس وارداتی شان در بندر ایجاد شود. ما گفتیم شما انزلی بیایید و در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان جلسه می گذاریم.

فرماندار بندرانزلی افزود: این جلسه سه شنبه برگزار شد. آقایان از جلسه راضی بودند، قرار شد در هیات مدیره شان مساله را بررسی کرده و تصمیم گیری کنند. اگر به این نتیجه برسند که محموله شان را از طریق بندرانزلی وارد کنند، از ملوان حمایت می کنند. در هفته آینده نتیجه مشخص می شود. احتمال این می رود که در روند این همکاری سهام باشگاه را نیزخریداری کنند، همان گونه که برای هر سرمایه گذار دیگری نیز این احتمال وجود دارد.
وی تصریح کرد: هیات مدیره تصمیم دارد با هر کسی که خواهان سهام باشگاه ملوان است، مذاکره کند و بهترین پیشنهادات و بهترین افراد را برای این کار انتخاب نماید. جلسه مشهد به این معنی نیست که افراد دیگری نمی توانند در خواست خرید سهام باشگاه ملوان را بدهند.

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان در خصوص ادامه همکاری دراگان اسکوچیچ با باشگاه ملوان به شرط کسب شش امتیاز در چهار بازی پایانی ملوان در نیم فصل اول لیگ سیزدهم، گفت: همان موقع که این پیشنهاد را دادیم، اسکوچیچ قبول کرد. خوشبختانه با اراده کاد رفنی، بازیکنان و حمایت هواداران دردو بازی با گسترش فولاد و سپاهان، این شرط تحقق پیدا کرد. تلفنی با اسکوچیچ صحبت کردم و قدر دانی کردم و گفتم راه هنوز ادامه دارد و کار تمام نشده؛ باید با قدرت دو باز ی بعدی را دنبال کنند و امتیازات خوبی بگیرند، هر چه قدر امتیازات بیشتری ذخیره بکنند در نیم فصل دوم شرایط بهتر خواهد شد.

داوودی در خصوص وضعیت مالکیت سهام باشگاه ملوان، خاطر نشان نمود: سهام باشگاه ملوان متعلق به اشخاص هیات مدیره نیست و تا زمانی که خریدار سهام مشخص نشده به صورت امانت در نزد هیات مدیره است و در اولین فرصت به اشخاص حقیقی منتقل خواهد شد.

فرماندار شهرستان بندرانزلی در مورد کمکی که قرار بود حسین هدایتی در لیگ سیزدهم به ملوان انجام بدهد، اظهارداشت: آقای هدایتی از یک میلیاردی که می خواست به باشگاه ملوان در این فصل کمک کند، ۳۰۰ میلیون پرداخت نمود و به من گفته ابتدای هفته آینده ۳۰۰ میلیون دیگر را می دهد و ما بقی را در ادامه فصل پرداخت می کند. جا دارد از ایشان هم تشکر کنیم.

وی ادامه داد: به هر حال هزینه های باشگاه باید تامین بشود. در تلاش هستیم از طریق سرمایه گذار، اسپانسر، حامیان و طرفداران بخشی از این هزینه ها را تا شروع نیم فصل تامین کنیم.
سعادتمند داوودی با بیان این که مهم ملوان، هواداران و مردم هستند و اشخاص مهم نیستند، افزود: امروز ما و امثال درودگرهستیم، شاید فردا نباشیم. دوست داریم آن چیزی که در خاطره ها باقی می ماند خوش آیند مردم باشد.

وی ادامه داد: با توجه به سه بازی که تیم در نوار پیروزی قرار گرفته و این نبوده مگر با حمایت مردم و پیشکسوتان و خود بازیکنان و مربیان، انتظار داریم که در ادامه، این حمایت های معنوی و حتی حمایت های مادی از باشگاه ادامه داشته باشد. درست است که ۷۰ درصد سهام باشگاه از نیروی دریایی جدا شده، اما تیم در حال حاضر هیچ گونه حامی مالی ندارد و در این شرایط همکاری مردم و مسوولین می تواند به کمک باشگاه بیاید.

داوودی در خصوص حمایت منطقه آزاد انزلی از باشگاه ملوان، اظهار داشت: با آقای ترکان صحبت کردم، با توجه به این که خودشان فوتبالیست بودند و رییس سازمان مناطق آزاد کشورهستند، ایشان ضمن تبریک برد مقابل گسترش فولاد و سپاهان، گفت مطمئن باشید از ملوان حمایت می کنیم.

فرماندار بندرانزلی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال می دهد منطقه آزاد انزلی بخشی از سهام باشگاه ملوان را بخرد یا اسپانسر بشود؟ تصریح کرد: ما پی گیری های لازم را انجام می دهیم. ازهر آن چیزی که منجر به کمک به ملوان بشود حمایت می کنیم .