مکزیک،سوئد،هندوراس و برزیل به مرحله ی یک چهارم نهایی جام جهانی نوجوانان صعود کردند.   به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های جام […]

مکزیک،سوئد،هندوراس و برزیل به مرحله ی یک چهارم نهایی جام جهانی نوجوانان صعود کردند.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های جام جهانی فوتبال نوجوانان به میزبانی امارات، امروز (دوشنبه) در مرحله یک هشتم نهایی پیگیری شد.

دور اول دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی امروز از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز شد که در ۲ دیدار برگزار شده، سوئد در ورزشگاه شارجه به مصاف ژاپن رفت و موفق شد با نتیجه ۲ بر یک حریف آسیایی خود را شکست دهد.

در دیگر دیدار این مرحله نیز ۲ تیم مکزیک و ایتالیا به مصاف هم رفتند که نماینده آمریکای جنوبی با ۲ گل ایتالیا را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

در ادامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی نوجوانان از ساعت ۱۹:۳۰ برزیل و روسیه و هندوراس و ازبکستان برابر یکدیگر قرار گرفتند.

برزیل توانست با گلزنی موسکیوتو(۷۲) و بوسچیلیا(۸۰ و ۳+۹۰) در مقابل تک گل ماکاروف(۱+۹۰) ۳ بر یک روسیه را شکست دهد و هندوراس نیز با تک گل بودین(۷۴) یک بر صفر از سد ازبکستان گذشت تا بعد از ژاپن یکی دیگر از نمایندگان آسیا نیز حذف شود و ایران تنها تیم باقی مانده آسیایی در جام جهانی نوجوانان باشد.

با این نتایج برزیل در مرحله یک چهارم نهایی حریف مکزیک شد و هندوراس نیز به مصاف سوئد خواهد رفت.