پس از انتشار خبری مبنی بر دیدار فرماندار شهرستان انزلی و مدیرعامل باشگاه ملوان با خریدار باشگاه در مشهد ، […]

پس از انتشار خبری مبنی بر دیدار فرماندار شهرستان انزلی و مدیرعامل باشگاه ملوان با خریدار باشگاه در مشهد ، سعادتمند داوودی این خبر را تکذیب کرد .

 

سعادتمند داوودی فرماندار شهرستان بندرانزلی در گفتگویی کوتاه با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفت : « ما به همراه آقای درودگر به مشهد رفتیم و با یک شرکت مذاکراتی را انجام دادیم اما باید بگویم خبری که منتشر شد در مورد اینکه این شرکت خواستار مالکیت باشگاه ملوان است صحیح نمی باشد و در واقع در صحبت هایی که صورت گرفت قرار شد که ما یک سری از مشکلات آنها را در زمینه ی کاری برطرف نماییم و در قبالش آنها مبلغ قابل توجهی را به عنوان “اسپانسر” در اختیار باشگاه ملوان قرار دهند و اصلا بحث فروش باشگاه ملوان و مالکیت مطرح نبود. »

 

وی ادامه داد : « در این مدت مذاکراتی را برای واگذاری مالکیت باشگاه ملوان داشته ایم و صحبت های خوبی با گزینه های مورد نظر صورت گرفته اما لازم است که دو موضوع “اسپانسرینگ” و “مالکیت” با هم تداخل پیدا نکنند . امیدوارم با صحبت هایی که انجام گرفته است ملوان در شرایط خوبی از لحاظ مالی قرار بگیرد تا دغدغه ی هواداران این تیم برطرف شود . »

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)