مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: باید تلاشم را بیشتر کنم تا یک ماه و نیم عقب‌ماندگی‌ام را جبران کنم […]

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: باید تلاشم را بیشتر کنم تا یک ماه و نیم عقب‌ماندگی‌ام را جبران کنم و به آمادگی صددرصد برسم.

 

 

جلال رافخایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی تیمش برابر سپاهان گفت: بازی با سپاهان در اصفهان بسیار سخت است اما ما تمرکز کرده بودیم که از سپاهان در خانه‌اش امتیاز بگیریم و با امتیاز برگردیم.

وی افزود: در تمرینات هفته پیش برنامه‌هایی را مرور کرده بودیم که توانستیم به خوبی در این بازی پیاده کنیم. خوشبختانه در اجرای این برنامه‌ها موفق عمل کردیم و در نهایت توانستیم ۳ امتیاز از سپاهان بگیریم. این پیروزی برای ما روحیه‌بخش بود و توانستیم در جدول هم صعودی داشته باشیم.

مهاجم ملوان خاطرنشان کرد: با بازیکنان هم که صحبت می‌کردم از لحاظ روحی شرایط بهتری دارند و این نشان می‌دهد که ما به این برد خیلی احتیاج داشتیم. بازی با سپاهان یک دیدار معمولی نبود و پیروزی برابر این تیم روحیه ما را دوچندان کرده است.

وی با ابراز امیدواری از اینکه در دیدار بعدی خود مقابل فجرسپاسی شیراز نیز به پیروزی دست یابند، افزود: فاصله‌های امتیازی با تیم‌های بالای جدول زیاد نیست و فکر می‌کنم بازی با فجر برای ما ۶ امتیازی است، چون هنوز در پایین جدول هستیم و اگر این بازی را ببریم می‌توانیم صعود خوبی در جدول داشته باشیم.

رافخایی درباره شرایطش و ۲ گلی که مقابل سپاهان به ثمر رساند، گفت: از این بابت خوشحالم که توانستم ۲ گل برای تیم خود به ثمر برسانم. من تلاش همه بچه‌ها را به ثمر رساندم اما واقعیت این است که هنوز به صورت کامل آماده نشده‌ام. باید تلاشم را بیشتر کنم تا یک ماه و نیم عقب‌ماندگی‌ام را جبران کنم و به آمادگی صددرصد برسم.

وی با اشاره به مشکلات مالی ملوان بندرانزلی عنوان کرد: قرار است که این مشکلات برطرف شود و آقای درودگر تلاشش را  انجام می‌دهد. ما تلاش ایشان را می‌بینیم اما هنوز پولی دریافت نکرده‌ایم. امیدمان به آینده است و انشاءالله که مشکلات مالی ملوان هم حل شود.

مهاجم تیم ملوان بندرانزلی در پایان با اشاره به پیروزی پرگل داماش برابر دیگر حریف اصفهانی گیلانی‌های اظهار داشت: داماش نتیجه خیلی خوبی برابر داماش گرفت تا هر ۲ نماینده گیلان برابر اصفهانی‌ها موفق باشند. این پیروزی را به داماشی‌ها تبریک می‌گویم و خوشحالم که گیلان ۲ نماینده در لیگ برتر دارد.