سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: از روی نیمکت نمی‌توانم مانع اشتباهات بازیکنان داخل زمین شوم.   به گزارش خبرگزاری فارس، […]

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: از روی نیمکت نمی‌توانم مانع اشتباهات بازیکنان داخل زمین شوم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، زلاتکو کرانچار پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل ملوان انزلی گفت: بعد از باخت نمی‌توانم از نکات مثبت تیمم بگویم چرا که به چشم نمی‌آید. با وجود برتری در نیمه اول روی یک اشتباه ساده به حریف پنالتی دادیم. در صحنه پنالتی دوم نیزاشتباه کردیم و موقعیت را به حریف دادیم تا به گل برسد. روی دو اشتباه ساده‌لوحانه سرنوشت مسابقه عوض شد.


وی افزود: در این مسابقه هم مثل بازی‌های قبل فرصت‌سوزی زیادی داشتیم این باعث شد نتوانیم سه امتیاز را بگیریم. البته زمان زیادی برای تأسف خوردن نداریم باید به سرعت ریکاوری کنیم و آماده مسابقه بعدی شویم.


کرانچار در مورد اینکه چرا می‌برد هواداران او را تشویق می‌کنند اما با یک باخت علیه کادر فنی شعار می‌دهند، عنوان کرد: تماشاگر دنبال نتیجه است و این مسئله طبیعی است. البته امروز چند اعتراض کوچک از تعداد کمی شنیده شد. ما فرصت‌های زیادی را از دست دادیم اگر آنها گل می‌شد شاید این اعتراض‌ها به وجود نمی‌آمد.


وی در مورد اینکه آیا سپاهان مدعی قهرمانی است، تأکید کرد:‌ درست است که در این بازی دو گل خوردیم؛ اما مسلط بر بازی بودیم، حریف نه به خاطر برتری‌اش بلکه به خاطر اشتباهات ما به پیروزی رسید. همچنان خود را در کورس حفظ می‌کنیم. از همه طرف روی ما فشار زیادی وجود دارد. همه از سپاهان قهرمانی می‌خواهند این باعث می‌شود استرس زیادی داشته باشیم و به نظر نمی‌رسد که از کورس دور باشیم.


سرمربی سپاهان در مورد اینکه تیمش نشاط ندارد، تصریح کرد: این موضوع را قبول ندارم در بازی مقابل سایپا به دلیل نبودن ملی‌پوشان ما نتوانستیم نتیجه بگیریم در این مسابقه هماهنگی ما بیشتر شد به عنوان مربی نمی‌توانم از روی نیمکت مانع اشتباهات فردی بازیکنان شوم با فضایی که علی احمدی به بازیکن حریف داد انتظار داشتم خلیل‌زاده یا عقیلی روی توپ بروند که آنها این کار را انجام ندادند و پنالتی اول را به حریف دادیم. بعد از پنالتی اول به علی احمدی گفتم بیشتر نگاهش به عقب باشد اما با اشتباه دوم پنالتی دوم را به حریف دادیم. از او باید بپرسیم که چرا دچار این دو اشتباه شد.

وی در مورد اینکه شب قبل گفته بود می‌داند ملوان روی ضد حمله کار می‌کند و چرا با این وجود امروز دچار اشتباه شدند، عنوان کرد: هفته گذشته روی سیستم تیمی کار کردیم؛ اما نمی‌دانم چرا بازیکنان آن چیزی که برایشان تعریف شد به خوبی انجام ندادند. غلامی و کریمی با وجود فرصت‌های زیادی که داشتند نتوانستند توپی را گل کنند.