سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: از کسب سه امتیاز خوشحالم و این پیروزی برای ادامه لیگ قدرت بیشتری به ما […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: از کسب سه امتیاز خوشحالم و این پیروزی برای ادامه لیگ قدرت بیشتری به ما می‌دهد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، اسکوچیچ پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل سپاهان ضمن عرض تبریک عید غدیر گفت: از کسب سه امتیاز مسابقه خوشحالم و این در ادامه لیگ قدرت بیشتری به ما می‌دهد. از نیمه اول راضی نبودم چرا که در دفاع اشتباهات زیادی داشتیم؛ اما در نیمه دوم نقاط ضعفمان را برطرف کردیم و عملکرد بهتری داشتیم.

وی افزود: از مدافعان تیمم به این خاطر که هنگام جلو رفتن جا می‌ماندند ناراحت بودم سعی کردیم در نیمه دوم تمرکز بیشتری داشته باشیم و روی ضد حملات کار کنیم. تنها راه پیروزی مقابل سپاهان در اصفهان همین است. بردن این تیم کار آسانی نبود در این پیروزی خوش شانسی هم با ما همراه بود.

اسکوچیچ در پاسخ به این سؤال که آیا منظورش از خوش‌شانسی پنالتی اول است که به اشتباه گرفته شد، تأکید کرد: در ۵ بازی گذشته ۷ اشتباه مهلک داوران علیه ما داشتند اجازه بدهید یک بار هم اشتباهات به تیم ما کمک کند. پنالتی دوم مطمئناً درست بود اما از پنالتی اول اطمینان ندارم چرا که یک بازیکن دید من را گرفته بود. احساس من این است که این توپ پنالتی نبود.

سرمربی ملوان در مورد اینکه امیرحسین فشنگچی دو پنالتی گرفت؛ اما دروازه‌بان ملوان به عنوان بهترین بازیکن در زمین انتخاب شد، اظهار داشت: نمی‌توان در مورد این موضوع که چه کسی بهتر و برتر است تعادل را برقرار کرد. دروازه‌بانمان نه تنها در این مسابقه سوپراستار تیم بود بلکه در دیدارهای قبلی نیز عملکرد بسیار خوبی داشت. البته رافخایی نیز که دو پنالتی ما را با تمرکز بالا به گل تبدیل کرد نیز عملکرد بسیار خوبی داشت از این پیروزی خوشحال هستم.