داوران: – سیدمهدی سیدعلی، محمدرضا امینی و حمیدرضا رحیمی، وحید کاظمی   مهدی سید علی از سال ۱۳۸۸ در حال […]

داوران:

– سیدمهدی سیدعلی، محمدرضا امینی و حمیدرضا رحیمی، وحید کاظمی

 


مهدی سید علی از سال ۱۳۸۸ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۴) است. سیدعلی از سال ۱۳۷۵ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. سیدعلی در رشته کارشناسی مدیریت صنعتی تحصیل کرده است و در حال حاضر به عنوان مدیر ورزش محلات شهرداری تهران فعالیت می کند. وی تاکنون۳۴ بار در لیگ برتر قضاوت کرده است که۱۳۳ کارت زرد و ۹ کارت قرمز در طول قضاوت خود از جیب خود بیرون کشیده است.

ناظر داوری:

– عبداله باعزم

محرومان:

– مازیار زارع (ملوان)

مصدومان:

– مهدی دغاغله، آرمان رمضانی (ملوان)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۱۲ امتیاز در رده چهاردم قرار دارد و با برد می تواند تا رده دهم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط تا رده پانزدهم وجود دارد.

آخرین دیدار :

– ملوان بندرانزلی ۲ – ۱ گسترش فولاد

– سایپا ۰ – ۰ سپاهان

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:


ملوان ۱۳.۶% این مسابقات را با برد(۳)، ۳۶.۴% را با مساوی(۸) و ۵۰% را با شکست(۱۱) پشت سر گذاشته است.

 

عکس نوشت :

1.jpg

عکس فوق مربوط به دیدار سپاهان و ملوان در دوره نهم لیگ برتر در اصفهان می باشد که تیم اصفهانی با دو گل عمادرضا به برتری رسید.

مصاحبه :

– دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان پیرامون دیدار با سپاهان گفت: ” ما بازی مهمی را در پیش داریم.در حال حاضر جایگاه خوبی در جدول لیگ برتر نداریم و از این رو سعی می کنیم در برابر سپاهان نتیجه خوبی بگیریم. به سپاهان احترام می گذاریم.خوشحالم مقابل در برابر تیمی بازی می کنیم که یک مربی از کشورم خودم آن را رهبری می کند.کرانچار یک جنتلمن واقعی است. مهدی دغاغله و مازیار زارع را در این مسابقه در اختیار نداریم.با این وجود سایر بازیکنان را در اختیار داریم.

ترکیب احتمالی:

سرگی پاشینکو ، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، عزیز معبودی ، سعید یوسف زاده، محمد پور رحمت الله، مهدی شیری، محسن یوسفی، امیرحسین فشنگچی و سید جلال رافخایی

اعداد و ارقام:

رو در رو :

– آخرین دیدار دو تیم در اصفهان پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ در ساعت ۱۶ از هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت محسن قهرمانی،رضا سخندان، غلام آموزگار برگزار شد که در پایان سپاهان با نتیجه ۳  بر ۱ توانست ۳ امتیاز بازی را کسب کند، تک گل ملوان را در آن دیدار محمد حیدری در دقیقه ۹۰ به ثمر رساند.

آفساید:

– سرمربیان هر دو تیم کروات هستند! زلاتکو کرانچار به عنوان یکی از قدیمی های لیگ برتر باید در مقابل دراگان یکی از کروات های تازه وارد شده به لیگ ایران قرار بگیرد.

– ملوان از ۱۱ بازی خود در اصفهان تنها یک بار موفق به برد  سپاهان شده که آن هم به اولین رویارویی دو تیم در قالب لیگ برتر در اصفهان بر می گردد.

– از آخرین برد ملوان برابر سپاهان چیزی نزدیک به ۸ سال می گذرد! پر گل ترین دیدار دو تیم هم به ۲ فصل پیش در انزلی بر می گردد که با نتیجه ۴ بر ۳ به سود سپاهان پایان یافت.

– در ۲۲ بازی دو تیم تاکنون ۴۴ گل رد و بدل شده که سهم  ملوان ۱۵ گل و سهم سپاهان ۲۹ گل می باشد.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)