سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: خوشحالم که فردا برابر هم‌وطنم به میدان می‌رویم، کرانچار یک مرد بزرگ و یک […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: خوشحالم که فردا برابر هم‌وطنم به میدان می‌رویم، کرانچار یک مرد بزرگ و یک جنتلمن واقعی است.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان به نقل از ایمنا، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از دیدار با سپاهان ضمن تبریک عید غدیر اظهار داشت: بازی مهمی برابر سپاهان داریم و در موقعیتی هستیم که باید برابر سپاهان که تیم خوبی است، نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی بیان داشت: خیلی خوشحالم که فردا برابر هم‌وطنم که سرمربی تیم مقابل است بازی دارم؛ کرانچار یک مرد بزرگ و یک جنتلمن واقعی است.

سرمربی ملوان بندرانزلی ادامه داد: البته یک سری مشکلات در تیم خود داریم. دغاغله بازیکن فوروارد ما مصدوم است و کاپیتانمان مازیار زارع نیز محروم است و این دو نمی‌توانند در مسابقه فردا به میدان بروند.  
از اسکوچیچ در مورد آینده‌اش در تیم ملوان سوال شد که این‌طور پاسخ داد: سعی می‌کنم در آینده با ملوان تیم بهتری را بسازم زیرا مربی جاه طلبی هستم.

وی در مورد حضور هواداران سپاهان در بازی فردا تصریح کرد: این خیلی خوب است که هر تیم هواداران خودش را داشته باشد و من سعی می‌کنم هواداران تیم مقابل را برای تماشای یک بازی خوب با خود همراه کنم. در کل برای من مهم این است که هواداران همیشه حضور داشته باشند زیرا فوتبال بدون آن‌ها بی معنی است.  
اسکوچیچ در پایان گفت: کرانچار در کرواسی مربی بزرگی است و من واقعاً برای او احترام قائل هستم. فقط می‌خواهم بازی فردا بازی خوبی باشد و تیم ما هم نتیجه بگیرد.