رئیس کمیته مسابقات گفت: با تیم‌هایی که از جام حذفی انصراف می‌دهند براساس قانون برخورد می‌کنیم.   غلامرضا بهروان در […]

رئیس کمیته مسابقات گفت: با تیم‌هایی که از جام حذفی انصراف می‌دهند براساس قانون برخورد می‌کنیم.

 

غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص پافشاری مسئولان فجرسپاسی در مورد کناره‌گیری از جام حذفی با وجود مخالفت سازمان لیگ اظهار داشت: شیرازی‌ها اصرار داشتند با وجود اینکه ما بار اول با این موضوع مخالفت کردیم اما آنها نامه تاکیدی مجدد ارسال کردند و ما طبق قانون به آنها برخورد می‌کنیم.

وی در مورد اینکه چه جریمه‌ای برای آنها در نظر گرفته می‌شود،خاطرنشان کرد: ما پرونده آنها را به مراجع ذیصلاح ارسال خواهیم کرد تا آنها در مورد آنها تصمیم بگیرند. اگر هم مورد خاصی باشد در هیئت رئیسه در این باره صحبت خواهیم کرد. قانون این موارد را پیش‌بینی کرده است و در صورت کناره‌گیری تیم‌ها از جام حذفی پس از مشخص شدن رقابت‌ها آنها جریمه خواهند شد.

رئیس کمیته مسابقات در مورد کناره‌گیری میناب طیور تصریح کرد: میناب طیور که در لیگ دسته دوم حضور دارد هم انصراف داده و این جریمه شامل حال آنها هم خواهد شد. هم اکنون دور پنجم جام حذفی را برگزار می‌کنیم و اگر چه برخی تیم‌های لیگ برتری اولین بازی خود را انجام می‌دهند اما این تیم‌ها از گذشته در جام حذفی وجود داشتند و اگر بخواهند از رقابت‌ها کنار بکشند با جرائمی روبرو خواهند شد.

میناب طیور و یزد لوله تیم هایی هستند که تاکنون از جام حذفی کناره گیری کرده اند.