به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌ها از هفته هشتم سری آ ایتالیا تیم فوتبال لاتزیو میهمان آتالانتا بود که این […]

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌ها از هفته هشتم سری آ ایتالیا تیم فوتبال لاتزیو میهمان آتالانتا بود که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود میزبان به پایان رسید.

 

کیگارینی در دقیقه ۴۲ و دنیس ۸۴ برای آتالانتا گلزنی کردند و تک گل لاتزیو را پره‌آ در دقیقه ۵۳ به ثمر رساند.
لاتزیو با این شکست در امتیاز ۱۱ باقی ماند و به رده نهم جدول رده بندی سری آ سقوط کرد و آتالانتا با ۱۲ امتیاز به رده هفتم صعود کرد.

تیم فوتبال یوونتوس میهمان فیورنتینا بود که این دیدار در نهایت با نتیجه ۴ بر ۲ به سود بنفش‌های فلورانس به پایان رسید.

یوونتوس در حالی این دیدار را واگذار کرد که تا دقیقه ۶۶ با دو گل توز ۳۷ (پنالتی) و پوگبا ۴۰ با نتیجه دو بر صفر از حریف خود پیش بود اما طوفان فیورنتینا در ۱۵ دقیقه ۴ گل برای این تیم به همراه داشت، هت‌ریک روسی در دقایق ۶۶ (پنالتی)، ۷۶ و ۸۱ و نیز گل خواکین در دقیقه ۷۸ موجب شد تا بانوی پیر نخستین شکست فصل را تجربه کند و در امتیاز ۱۹ باقی بماند و به رده سوم جدول سقوط کند.

در آخرین دیدار شب گذشته از هفته هشتم سری آ ایتالیا تیم فوتبال تورینو میزبان اینتر میلان بود که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید.


فارنرود در دقیقه ۲۱ و ایموبیل ۵۳ و بلومو ۹۰ برای میزبان گلزنی کردند و گوارین ۱+۴۵ و پالاسیو در دقایق ۵۵ و ۷۱ برای اینتر گلزنی کردند.

همچنین در این دیدار هندانوویچ در دقیقه ۵ با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد تا اینتر ۸۵ دقیقه را ۱۰ نفره دنبال کند.

اینتر با این تساوی ۱۵ امتیازی شد و به رده پنجم جدول رده بندی صعود کرد و تورینو نیز ۱۰ امتیازی شد.

 

نتایج سایر بازی ها بدین شرح بود:

 

جنوا ۲-۱ کیه وو

لیورنو ۱-۲ سامپدوریا

ساسولو ۲-۱ بلونیا

ورونا ۳-۲ پارما