مدیرعامل ملوان می‌گوید نشنیده که به رسول خطیبی توهین شود وگرنه به طور قطع مانع از این اتفاق می‌شده است. […]

مدیرعامل ملوان می‌گوید نشنیده که به رسول خطیبی توهین شود وگرنه به طور قطع مانع از این اتفاق می‌شده است.

 

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ پیروزی این هفته تیمش برابر گسترش فولاد گفت: ما در بازی‌های قبلیمان خوب بودیم و تا محوطه ۱۸ قدم توپ را به خوبی حرکت می‌دادیم اما در گلزنی ناکام می‌ماندیم. رمضانی با وجود آسیب دیدگی از ناحیه دوقلو زانو، بسیار فداکارانه بازی می‌کرد و حالا با آماده شدن مهدی دغاغله و رافخایی امیدواریم این مشکل حل شود. همانطور که برابر گسترش فولاد این مسئله به ما کمک شایانی کرد. ما از لحاظ ساختار تیمی وضعیت خوبی داریم و نباید فراموش کرد که در شش بازی این فصلمان داوری به ما لطمه زد. این صحبت من به گواه کارشناسان برنامه نود است که تلاش می‌کنند به حق قضاوت کنند.

 

او افزود: من ایمان دارم وضعیت ملوان در ادامه بهتر هم می‌شود. ما به خوبی توپ‌ را در این دیدار به چرخش در می‌آوردیم و اسکوچیچ هم که با روحیه و روند فوتبالی ایران آشنا نبوده، قطعا در ادامه کارش را با جدیت انجام می‌دهد. او آرام آرام با فوتبال ایران آشنا می‌شود و از طرف دیگر هوادارانمان هم خوشبختانه در بازی با گسترش فولاد نشان دادند که بزرگترین نعمت ما هستند. آنها شرایطمان را درک می‌کنند و حالا شده‌اند بزرگترین نقطه قوت ما. وقتی گل اول را از گسترش خوردیم، آنها یکپارچه از ما حمایت کردند و آنقدر انرژی مثبت دادند که بازی را بردیم. همین اتفاق در بازی فصل گذشته‌مان برابر صبا هم رخ داد که سه بر یک پیروز شدیم. بزرگترین موهبت آنها به ما، همین روحیه دادنشان است. هرچقدر پیوند ما و هوادارانمان بیشتر و مستحکم‌تر شود، روند ما بهتر می شود. من از آنها متشکرم و خودم را مدیون آنها می‌دانم.

 

مدیرعامل ملوان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه خطیبی مدعی شده در ورزشگاه علیه او و تیمش فحاشی شدیدی شده است، اظهار کرد: خدا شاهد است من ندیدم و اگر چنین چیزی را می‌دیدم، قطعا دخالت می‌کردم و نمی‌گذاشتم فحاشی علیه تیم گسترش فولاد شکل بگیرد. من برادران خطیبی را خیلی دوست دارم و نمی‌گذارم به آنها توهینی شود.

 

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه سایت فیفا از سعید عزت‌اللهی تمجید کرده چیست، بیان کرد: برای این موفقیت باید از مربیان تیم‌های پایه ملوان تشکر کنیم. آنها با کمترین پول، زحمت زیادی می‌کشند. ما در ملوان امثال عزت‌اللهی را پرورش می‌دهیم و مطمئن باشید از این تیم بعدها بزرگان فوتبال رشد پیدا می‌کنند. کسانی مثل پوررحمت‌الله، مصطفایی، غمناک و … بازیکنانی هستند که ثمره آکادمی ملوان هستند. اگر آکادمی ملوان راه بیافتد ما به هیچکس نیازی نخواهیم داشت. ما در ملوان صلاح دیدیم که عزت اللهی به تیم آقای دوستی برود و ایشان با اسکوچیچ هم جلسه‌ای داشت و در این باره توافقاتی هم صورت گرفت.

 

درودگر در پایان تصریح کرد: ملوان به جوانان روحیه می‌دهد و نگاه داشتن عزت اللهی در ملوان، با وجود پیشنهادات متعدد، نتیجه‌اش حضور خوب او در تیم ملی است. ما به جوانان میدان می‌دهیم و الان هم باشگاه سپاهان درخواستی را برای جذب عزت اللهی به ما داده که ما هم پاسخ آن را ارسال کرده‌ایم. دیروز هم با یک سرمایه گذار برای آکادمی ملوان جلسه داشتیم و آینده خوبی را برای آکادمی این تیم می‌خواهیم ترسیم کنیم.