هافبک تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: در رقابت های این رده سنی، نام تیم ها معیاری بر برتری آنان نیست […]

هافبک تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: در رقابت های این رده سنی، نام تیم ها معیاری بر برتری آنان نیست و ما در بازی مقابل آرژانتین نشان دادیم که با تلاش و کوشش می توانیم در مقابل همه نام های بزرگ دنیا در عرصه فوتبال قد علم کرده و نتیجه بگیریم.

 

«سعید عزت اللهی» پس از تساوی تیم های فوتبال نوجوانان ایران و آرژانتین در جام جهانی زیر ۱۷ سال امارات، به خبرنگار اعزامی ایرنا افزود: در این دیدار تمام توان خود را به کار گرفتیم و از این که با کسب یک امتیاز این مسابقه، شرمنده هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه الراشد شهر دوبی نشدیم، خوشحال هستیم.

وی با بیان این که نتیجه تساوی در دیدار تیم های فوتبال نوجوانان ایران و آرژانتین در نخستین دیدار خود در پانزدهمین دوره جام جهانی زیر ۱۷ سال عادلانه بود، افزود: هر دو تیم با تمام توان خود مقابل حریف ظاهر شدند و موقعیت های زیادی روی دروازه یکدیگر خلق کردند.

عزت اللهی که پایگاه خبری فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)، از او به عنوان تماشایی ترین بازیکن سومین روز (شنبه) مسابقه های جام جهانی زیر ۱۷ سال در امارات نام برده بود، خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا با کسب نتایج مطلوب در بازی های بعدی سربلند شویم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

هافبک تیم فوتبال نوجوانان ایران با اشاره به تاثیر فراوان حضور «مهدی مهدوی کیا» بازیکن سابق تیم ملی ایران کنار فوتبالیست های نوجوان کشورمان برای موفقیت این تیم در جام جهانی گفت: مهدوی کیا از حدود ۴۵ روز پیش تاکنون به صورت شبانه روزی و با تمام وجود در کنار ما حضور دارد و برنامه ریزی و برگزاری اردوی آلمان که توسط وی صورت گرفت کمک زیادی کرد تا بتوانیم در مقابل تیم های مطرحی مانند آرژانتین قدرتمند ظاهر شویم فوتبال صاحب سبکی به نمایش بگذاریم.

عزت اللهی در پاسخ به این پرسش که آیا در دیدار مقابل آرژانتین تحت تاثیر نام این تیم قرار نگرفتید، اظهار کرد: در رده سنی نوجوانان، نام تیم ها نمی تواند معیاری بر برتری آنان باشد و ما در بازی با آرژانتین نشان دادیم که با تلاش و کوشش می توانیم در مقابل همه نام های بزرگ دنیا در عرصه فوتبال قد علم کنیم و نتیجه بگیریم.