روز نخست (پنجشنبه) مسابقه های فوتبال جام جهانی نوجوانان زیر ۱۷ سال در امارات با شکست تیم میزبان مقابل هندوراس […]

روز نخست (پنجشنبه) مسابقه های فوتبال جام جهانی نوجوانان زیر ۱۷ سال در امارات با شکست تیم میزبان مقابل هندوراس و پیروزی ایتالیا بر ساحل عاج به پایان رسید.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، پنجشنبه شب و در دومین دیدار گروه A که مسابقه افتتاحیه پانزدهمین دوره جام جهانی نوجوانان نیز محسوب می شد، تیم امارات در ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی با نتیجه ۲ بر یک مقابل تیم هندوراس شکست خورد.

در دومین دیدار گروه B نیز تیم ایتالیا در ورزشگاه امارات شهر راس الخمیه با یک گل مقابل ساحل عاج به برتری رسید.

پانزدهمین دوره مسابقه های فوتبال جام جهانی نوجوانان زیر ۱۷ سال عصر پنجشنبه با قدرنمایی تیم های برزیل و اروگوئه آغاز شده بود.

در آغاز این رقابت ها و در گروه A، تیم نوجوانان برزیل با نتیجه ۶ بریک اسلواکی را درهم کوبید و از گروه B نیز تیم اروگوئه در مصاف با نیوزیلند به پیروزی پرگل هفت بر صفر رسید.

برنامه دومین روز (جمعه) مسابقه های فوتبال جام جهانی نوجوانان زیر ۱۷ سال از این قرار است: (زمان دیدارها به وقت تهران است)

گروه C:

کرواسی – مراکش، ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه فجیره شهر الفجیره 
پاناما – ازبکستان، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه فجیره شهر الفجیره

گروه D:

روسیه – ژاپن، ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه شارجه شهر شارجه 
تونس – ونزوئلا، ساعت ??:??، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

پانزدهمین دوره مسابقه های فوتبال جام جهانی نوجوانان زیر ۱۷ سال، با شرکت ۲۴ تیم در ۶ گروه چهار تیمی در شهرهای مختلف کشور امارات عربی متحده برگزار می شود که تیم ایران در گروه E با تیم های آرژانتین، کانادا و استرالیا همگروه است و روز شنبه در نخستین دیدار خود به مصاف تیم آرژانتین می رود.