به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، دکتر امیرعلی توابی، پزشک تیم ملی زیر۱۷ سال گفت: با توجه به اینکه فیفا یک […]

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، دکتر امیرعلی توابی، پزشک تیم ملی زیر۱۷ سال گفت: با توجه به اینکه فیفا یک هفته پیش و پس از اینکه لیست ۲۱ نفره تیم ملی اعلام شد به فدراسیون فوتبال و کمیته پزشکی آماده باش داده بود، دیروز ۴ بازیکن تیم ملی زیر۱۷ سال در بیمارستان دبی که بیمارستان ویژه مسابقات جام جهانی است مورد آزمایش ام آر آی قرار گرفتند.

 

 

وی ادامه داد: البته دیروز همه ۲۴ تیم حاضر در امارات، در بیمارستان‌های مختلف آزمایش دادند و ۴ بازیکن از ایران هم مثل دیگر تیم ها، مورد آزمایش قرار گرفتند. سعید عزت اللهی، امیرمحمد مظلوم، مهدی امینی و آرمین هاشمی مورد آزمایش قرار گرفتند که البته هر ۴ بازیکن ماه گذشته MRI شده بودند و هیچ مشکلی درباره آنان وجود ندارد. ۱۲ بازیکن دیگر از تیم‌های آرژانتین، کانادا و اتریش هم در تست MRI حضور داشتند.

توابی در پایان گفت: ابتدا قرار بود به با توجه به شکایاتی که تیم‌های اروپایی از تیم‌های آفریقایی به خاطر داشتن بازیکنان درشت هیکل کرده اند، فیفا آزمایش MRI را برای همه تیم ها الزامی کرده است. فیفا به کشورهای عضو اخطار داده بود از بازیکنان‌شان MRI بگیرند و با اطمینان به جام جهانی بیایند.