داوران: – حاجی پور ، علیرضا ایلدروم ، محمد راهی و محمد ملکی   البرز حاجی پور از سال ۱۳۸۳ در […]

داوران:

– حاجی پور ، علیرضا ایلدروم ، محمد راهی و محمد ملکی

 


البرز حاجی پور از سال ۱۳۸۳ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۲) است. حاجی پور از سال ۱۳۷۴ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. حاجی پور در مقطع کارشناسی رشته تربیت بدنی موفق به اخذ مدرک شده و به عنوان کارمند اداره آموزش و پرورش خوزستان مشغول به فعالیت است. وی تاکنون ۲۵ بار در لیگ برتر قضاوت کرده است که ۸۴ کارت زرد و ۵ کارت قرمز در طول قضاوت خود از جیب خود بیرون کشیده است.

ناظر داوری:

– ابوطالب طاهریان

محرومان:

– مازیار زارع (ملوان)

مصدومان:

– آرمان رمضانی، نیما دلاوری و مهدی دغاغله  (ملوان) – خالد شفیعی ، ایمان موسوی (گسترش فولاد)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۹ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد و با برد می تواند تا رده سیزدهم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط تا رده آخر وجود دارد.

آخرین دیدار :

– دبدار ملوان برابر استقلال به خاظر حصور این تیم در جام باشگاه های آسیا به تعویق افتاد

– گسترش فولاد ۱ – ۲ فولاد

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

تیم گسترش فولاد اولین سال حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند، این دو تیم تاکنون در جام حذفی هم در مقابل هم قرار نگرفته اند.

مصاحبه :

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز گفت: ما به سه امتیاز بازی فردا نیاز داریم و به هیچ عنوان هم به بحث اولتیماتوم هم فکر نمی‌کنم. هرکسی کارش را باید انجام دهد و من تفکرم مثبت است البته بیشترین فشار را هم متوجه خودم می‌کنم من و بازیکنانم می‌خواهیم فردا پیروز شویم و جو را بهتر کنیم.

وی ادامه داد: طبیعی است که هواداران از نتایج ملوان راضی نباشند اما آنها از جو داخل تیم چیزی نمی‌دانند با این حال ما اگر حرفه‌ای هستیم باید با این فشارها مقابله کنیم، فوتبال همین است و همواره فشاری از یک طرف وجود دارد.

حسین خطیبی در نشست خبری پیش از بازی با ملوان اظهار داشت: ما بازی سختی با ملوان داریم و به نتایج گذشته این تیم نگاه نمی‌کنیم. این تیم بسیار خوب است و طرفداران خوبی هم دارد. ایمان موسوی و خالد شفیعی را در بازی فردا نداریم با این حال از نظر بدنی و تاکتیکی شرایطمان خوب است. ملوان را آنالیز کرده‌ایم و شناخت کافی از این تیم داریم.

ترکیب احتمالی:

سرگی پاشینکو ، عزیز معبودی ،سیامک کوروشی، احمد آهی ، امیرحسین فشنگچی ، سعید یوسف زاده، شاهین ثاقبی، محسن یوسفی، مهدی شیری  ، ایوور وایتسر و سید جلال رافخایی .

اعداد و ارقام:

آفساید:

– بنا به  گفته پزشک تیم ملوان مصدومیت سید جلال رافخایی و سهیل رحمانی بهبود پیدا کرده و در صورت صلاحدید کادرفنی فردا در برابر گسترش فولاد به میدان خواهند رفت.

– سرگی پاشینکو دروازه بان ملوان که برای آخرین بازی در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی به کشورش سفر کرده بود شب چهارشنبه به اتزلی باز خواهد گشت.

– ملوان در سه بازی گذشته خود در انزلی شکست خورده و از ۵ بازی خانگی خود صاحب ۴ امتیاز با تفاضل گل منفی ۴ می باشد!

-مازیار زارع کاپیتان ملوان با حکم کمیته انظباطی به دلیل رفتارش در بازی با فولاد خوزستان در صحنه مشکوک به پنالتی یک جلسه از همراهی تیم محروم شد، پنالتی که بعدا در برنامه نود تایید شد!


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)