تیم فوتبال بانوان شهرداری بم در مسابقات دانشجویان جهان شرکت نمی‌کند.   به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات فوتبال بانوان دانشجویان جهان […]

تیم فوتبال بانوان شهرداری بم در مسابقات دانشجویان جهان شرکت نمی‌کند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات فوتبال بانوان دانشجویان جهان به میزبانی بلژیک اواخر مهرماه برگزار می‌شود و قرار بود تیم فوتبال بانوان شهرداری بم که سال گذشته در لیگ بانوان به عنوان قهرمانی رسیده بود در این مسابقات شرکت کند که این حضور لغو شد.

مرضیه جعفری، سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم در گفت‌وگو با فارس در این باره گفت: با توجه به اینکه ویزاهای ما تا تاریخ مورد نظر برای شرکت در مسابقات آماده نمی‌شد نتوانستیم در رقابت‌ها شرکت کنیم. در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم در تورنمنت‌های ترکیه و یا کشورهای عربی شرکت کنیم.

وی درباره اظهارات درودگر، مدیر عامل ملوان مبنی براینکه بم به دلیل حاضر نشدن برخی تیم‌ها در دیدارهای لیگ به راحتی ۳ امتیاز را گرفته، اظهار داشت: تیم‌هایی مقابل ما حاضر نمی‌شوند که گل‌های زیادی پیش از این دریافت کرده بودند. ارومیه مقابل ما ۱۸ گل خورده بود. حتی رایزنی کردیم خودمان سفری به شهرهای تیم‌هایی که دوست ندارند مقابل ما بازی کنند داشته باشیم که قبول نکردند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم با بیان اینکه تیم‌ها از ترس گل خورده بیشتر در دیدار با بم شرکت نمی‌کنند، عنوان کرد: به فدراسیون نامه زدیم که به این صورت نباشد. بعضی تیم‌ها می‌ترسند مقابل ما بازی کنند.