پس از خبری که در خبرگزاری فارس منتشر شد مبنی بر تذکر AFC به ملوان در خصوص تعدد مالکیت و […]

پس از خبری که در خبرگزاری فارس منتشر شد مبنی بر تذکر AFC به ملوان در خصوص تعدد مالکیت و خطر خذف از لیگ برتر  ، هیئت فوتبال استان گیلان این جریان را تکذیب کرد .

 

 

بندرانزلی – مدیر رسانه ای هیات فوتبال استان گیلان صحبت های مدیرعامل باشگاه ملوان مبنی بر تهدید به کنارگذاشتن این باشگاه از لیگ قهرمانان توسط نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا بدلیل تغییر مالکیت در چند سال اخیر را تکذیب کرد .

 

مجتبی پوربخش عصر چهارشنبه به ایرنا گفت : نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیانه تنها مصاحبه ای با خبرنگاران نداشتند بلکه اصلا به بندرانزلی سفر نکردند.

وی تصریح کرد: نمایندگان AFC در رشت از ورزشگاه سردار جنگل و عضدی که برای بازی های ملوان و داماش در نظر گرفته شده دیدن کردند و مدیرعامل باشگاه ملوان نیز توضیحاتی را در خصوص مدارک باشگاه به آنها ارائه داد.

پوربخش افزود: درودگر درمورد مدارک ، ساختار باشگاه ، اسپانسر، بازیکنان و مجوزها به نمایندگان کنفدراسیون توضیح داد .

وی خاطرنشان کرد:نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا پس ازبازدید از ورزشگاه و بررسی وضعیت باشگاه های مورد نظر در پایان هفته طی جلسه ای موارد مختلف را به فدراسیون فوتبال ابلاغ می کنند.

مدیر رسانه ای هیات فوتبال گیلان با اشاره به این که داشتن ورزشگاه کلاس آ از الزامات گرفتن پروانه حرفه ای باشگاه است تصریح کرد : به نظر می رسد که با معرفی ورزشگاه سردار جنگل رشت برای برگزاری مسابقات ملوان مشکل حل شود.

صادق درودگر روز چهارشنبه اعلام کرده بود که نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بازدید از باشگاه ملوان این تیم را به علت تغییر مداوم مالکیت تهدید به تعلیق کردند.

این صحبت به هواداران ملوان در شهر انزلی نیز پیامک شده و نگرانی هایی ایجاد کرده است.

 

 

منبع : ایرنا