مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با بیان این که تیم ملوان بندر انزلی در جام حذفی حضور نخواهد داشت، می‌گوید تا […]

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با بیان این که تیم ملوان بندر انزلی در جام حذفی حضور نخواهد داشت، می‌گوید تا وقتی مشکلاتی همچون حاضر نشدن تیم‌ها مقابل یک تیم و استفاده از بازیکن محروم در بازی‌های لیگ وجود دارد نه تنها به جام حذفی نمی‌آییم، بلکه در فصل آینده هم در لیگ برتر شرکت نخواهیم کرد.

 


صادق درودگر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره حضور تیم بانوان ملوان بندر انزلی در جام حذفی، گفت: خانم ایراندوست با من تماس گرفت و گفت که تیم در مسابقات حذفی حضور خواهد داشت یا خیر که من گفتم با توجه به مسائلی که در لیگ بانوان پیش آمد، در مسابقات حذفی حضور نخواهیم داشت.


وی ادامه داد: یکی از این موضوعات این است که تیم شهرداری بم کرمان از بازیکنی که طبق نظر کمیته‌ پزشکی محروم است، در تمام بازی‌های فصل پیش استفاده کرد و بعد که مسابقات تمام شد، مشکل این بازیکن را برطرف کردند تا امسال هم این بازیکن بتواند برای تیمش به میدان برود. این در حالی است که کمیته‌ پزشکی رسما نامه داده بود که این بازیکن نمی‌تواند در لیگ حضور داشته باشد.


وی ادامه داد: همچنین موضوع دیگر این است که سال گذشته پنج تیم که در لیگ برتر حضور داشتند، مقابل این تیم که قهرمان لیگ هم شد، حاضر نشدند و بم بدون بازی ۱۵ امتیاز در این مسابقات گرفت. امسال هم که شش هفته‌ از لیگ برتر می گذرد تیم‌ها در سه بازی مقابل این تیم نرفتند.


مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی، گفت: با توجه به این موضوعات تیم ملوان بندر انزلی امسال تا پایان فصل حضور خواهد داشت تا مسابقات لیگ بر هم نخورد، اما اگر شرایط این گونه باشد و فدراسیون برخوردی با این تیم‌ها نکند در فصل آینده به لیگ برتر نمی آید. همچنین با این وضعیت امسال هم ملوان در جام مسابقات جام حذفی حضور نخواهد داشت.

درودگر خاطر نشان کرد: فدراسیون هم نمی‌تواند هیچ گونه تنبیه و برخوردی با ما داشته باشد چون مسابقات خود را منظم برگزار نمی‌کند و مقابل تیم‌هایی که به میدان نمی روند برخورد جدی ندارد.
وی ادامه داد: ما به شرطی در جام حذفی شرکت خواهیم کرد که فدراسیون تضمین کند سایر تیم‌ها مقابل بم کرمان حاضر خواهند شد. نه این که ما تمام بازی‌های خود را انجام دهیم، اما تیم مورد نظر بدون آن که بازی انجام دهد امتیاز بگیرد.