سرمربی ملوان تاکید کرد که اگر به بهبود شرایط این تیم امیدوار نبود، ملوان را ترک می‌کرد.       […]

سرمربی ملوان تاکید کرد که اگر به بهبود شرایط این تیم امیدوار نبود، ملوان را ترک می‌کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

دراگان اسکوچیچ در خصوص نتایجی که ملوان در هفته های گذشته گرفت گفت: می دانم هواداران راضی نیستند و خودم هم چنین حسی دارم. قرار گرفتن در رده پانزدهم نمی تواند راضی کننده باشد و ما باید خیلی زود همه چیز را تغییر دهیم. در هفته های گذشته مشکلات زیادی داشتیم که شاید حرف زدن در موردش دیگر فایده ای نداشته باشد و از داوری ها نیز لطمه دیدیم.

 

به گزارش تسنیم،او تاکید کرد: وقتی می خواستم هدایت ملوان را بر عهده بگیرم می دانستم کار سختی دارم ولی نه اینقدر. من همیشه اهل مبارزه با چالش های سخت هستم و دوست ندارم عقب نشینی کنم. شرایط ملوان تغییر خواهد کرد و اگر ناامید بودم از این تیم می رفتم فقط از هواداران می خواهم تیمشان را حمایت کنند و ما در این وضعیت سخت نیاز به حمایتشان داریم.

 

اسکوچیچ در خصوص بازی بعدی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بازی خانگی برای ما بسیار مهم است و اگر ۳ امتیاز را بگیریم شرایطمان از لحاظ روحی بهتر خواهد شد. هر چند مشکلاتی داریم و مازیار زارع و دغاغله همراه تیم نیستند ولی باید این بازی را ببریم.گسترش در بازی های قبلی نشان داده که کیفیت خوبی دارد ولی ما راهی جز برد نداریم و امیدوارم ۳ امتیاز را بگیریم.

 

 

 

منبع : تسنیم