پژمان نوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال بعد از عدم صعود […]

پژمان نوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال بعد از عدم صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا و شرایط این تیم برای ادامه راه لیگ برتر صحبت هایی را انجام داده که در زیر می خوانید:

 

 


شرایط این روزهای استقلال چطور است؟
ما در دو نوبت صبح و عصر تمرینات را برگزار می کنیم هر چند تمامی بازیکنانمان را در اختیار نداریم. آنهایی که در تمرینات حضور دارند با جدیت تمرینات خود را ادامه می دهند.

 


فردا هم یک بازی دوستانه دارید.
با توجه به اینکه بعد از بازی با اف سی سئول بازی نکردیم بازی دوستانه می تواند کمک کند تا در شرایط مسابقه قرار بگیریم ولی تیم کاملی نیستیم که بتوانیم بازی های دوستانه خوبی انجام بدهیم ولی برای ماندن در شرایط مسابقه باید این بازی ها را برگزار کنیم. البته بعد از این هم بازی ها پشت سر هم و سه روز سه روز انجام می شود که کارمان را سخت می کند. ممکن است این برنامه ریزی منجر به مصدومیت بازیکنان شود ولی باید طوری برنامه ریزی کنیم که مشکلی پیش نیاید.

 


این برنامه ریزی به ضرر شما نیست؟
واقعا اینگونه به بازیکنان فشار زیادی وارد می شود و مطمئنا مصدومیت ها زیاد خواهد شد ولی امیدوارم طوری برنامه ریزی شود که تیم ها ضرر نکنند.

 

شما شنبه با نفت تهران بازی دارید. نبود ملی پوشان به ضررتان نیست؟
دقیقا. اصلا با هم هماهنگ نیستیم. فکر نکنم در این مدتی که من در استقلال بودم تمام تیم یک هفته در کنار هم تمرین کرده باشد. واقعا یادم نمی آید که چنین اتفاقی افتاده باشد.همیشه یا مصدومیت ها و یا اردوهای تیم ملی و مسائل حاشیه ای باعث شده تا تیم کامل کنار هم تمرین نکند. البته من تازه به باشگاه استقلال آمده ام و نباید این حرف را بزنم ولی به نظرم استقلال مشکلات زیادی دارد.

چطور؟
همیشه به بازیکنان استقلال می گویم وقتی وارد این تیم شدم و مشکلات را دیدم از آنها می پرسم که چگونه و با چه شرایطی تیم را قهرمان کردند؟ واقعا دستشان درد نکند. هر جوری فکر می کنم می بینم با این شرایط استقلال نباید قهرمان می شد ولی بازیکنان صبوری کردند و تلاش های کادر فنی و مجموع عوامل بوده که این تیم قهرمان شده است.

خیلی ها اعتقاد دارند رقابت های آسیایی باعث شده تا استقلال از کورس قهرمانی از رقبایی مثل فولاد و … عقب بیفتد.
این موضوع را قبول ندارم. اگر ما سه بازی عقب افتاده را ببریم در کورس هستیم.تا قبل از این شرایط طوری بود که همه به فکر لیگ قهرمانان آسیا بودند ولی از این به بعد روی لیگ تمرکز کرده ایم و انشاالله نتایج خوبی بگیریم و به صدر جدول برگزدیم.

بازی های ملوان را پیگیری می کنی؟
بله کم و بیش در جریان بازی های این تیم هستم.

ظاهرا هدایتی و درودگر جلسه ای داشتند که در پایان این نشست مقرر شده مدیر عامل ملوان مطالبات برخی از بازیکنان فصل گذشته را هم پرداخت کند. درست است؟
ما که پولی به دستمان نرسیده و چیزی ندیدیم.

چقدر از ملوان طلب داری؟
دقیقا ۵۰ درصد مطالباتم باقی مانده و فقط ۵۰ درصدش را گرفتم. البته می دانم هدایتی پولها را داده ولی به دست من نرسیده است. چند بازیکن مثل من و بادامکی و …  هستیم که قرار بود با آنها هم تسویه حساب شود ولی این اتفاق نیفتاد. البته من نمی خواهم در مورد ملوان فعلا حرفی بزنم که خدای ناکرده برای آنها حاشیه ای ایجاد شود.

صحبت خاصی نداری؟
همه آرزو داشتند که استقلال بعد از مدتها به فینال برود و ستاره سوم را بگیرد اما یک سری بی برنامگی ها، حاشیه ها و حتی اشتباهات خودمان باعث شد تا از این مهم دور شویم ولی همه این اتفاقات باعث شد تا تجربه خوبی کسب کنیم و انشاالله امسال به ستاره سوم می رسیم.