رییس سابق هیات فوتبال انزلی گفت : با توجه به شرایط موجود به این نتیجه رسیدیم که ملوان باید به […]

رییس سابق هیات فوتبال انزلی گفت : با توجه به شرایط موجود به این نتیجه رسیدیم که ملوان باید به دست صاحبان اصلی اش یعنی پیش کسوتان ملوان اداره شود.

 

 

 

 

ابراهیم سیمدار روز یکشنبه در مصاحبه با ایرنا اظهارکرد: افرادی مانند منوچهر درجزی، بهمن صالح نیا، غفورجهانی، علی نیاکانی ، عزیز اسپندار ، حمید محمدیان و دیگرانی که برای ملوان زحمت کشیده اند باید تیم را راه ببرند. 
وی خاطرنشان کرد : نظر ما این بود که کسی باشد که ملوان را کمک و حمایت کند نه این که تنها مدیر عوض شود.


وی که ۲۸ سال ریاست هیات فوتبال انزلی را به عهده داشته افزود : یکی از مشکلات مبتلابه تیم فعلی ملوان بالا بودن سن بازیکنان است . 
وی خاطرنشان کرد:درحالی که تیمهای لیگ برتر از جوانان مستعد استفاده کردند ملوان بازیکنانی را جذب کرد که گرچه باتجربه اند ولی به لحاظ سنی بالا هستند.


سیمدار یادآورشد: روزاول ما چندخواسته را مطرح کردیم نخست این که ملوان مدیرتوانمندمی خواهد دیگر این که برای تیم های پایه ارزش و اعتبار قائل شوند و دیگر این که با پیشکسوتان برای نظرخواهی و بحث و تبادل نظر ماهی یک بار جلسه بگذارند.


وی تاکید کرد : تعریف ما از مدیر توانمند کسی بود که با فوتبال کاملا آشنایی داشته باشد و واقعا به فکر ارتقای وضعیت تیم باشد . 
این پیشکسوت فوتبال انزلی متذکر شد: مدیریت تیمهای پایه از طریق دریافت پول از خانواده ها فاتحه تیمهای پایه را می خواند و برای تیم باریشه ای چون ملوان که بسیاری از بازیکنان بزرگش از اقشار ضعیف جامعه بودند اسباب شرمندگی است.


وی با یادآوری این که کسانی مثل نیاکانی و دیگر پیشکسوتان وقتی تیم می باخت تا سه روز روی بیرون آمدن از خانه را نداشتند تصریح کرد:محوریت قرار گرفتن پول در فوتبال تعصب بازیکنان را کم کرده است . 
رییس سابق هیات فوتبال انزلی در خاتمه گفت : آرزوی ما این است که تیم ارتقا پیدا کند و دل مردم شهر که ملوان را مانند فرزندشان دوست دارند شاد شود .