سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: بعد از بازی با تایلند سرمربی تیم ملی برای نهایی شدن محل کمپ تیم ملی […]

سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: بعد از بازی با تایلند سرمربی تیم ملی برای نهایی شدن محل کمپ تیم ملی در جام جهانی به برزیل می‌رود.

 

 

مهدی محمد نبی اظهار داشت: بعد از بازی با تایلند قرار است کی‌روش برای نهایی شدن محل کمپ تیم ملی در برزیل به این کشور سفر کند. سه کمپ تمرینی مدنظر کی‌روش است که باید یکی از آنها نهایی شود. شاید لازم باشد که خودم هم به برزیل بروم که در این صورت اگر لازم بود من هم می روم.

به گزارش فارس ، وی در خصوص اینکه گفته می شود فدراسیون فوتبال به دنبال راهی است تا پاداش صعود به جام جهانی به اشکان دژاگه که در بازی با کره جنوبی به دلیل مصدومیت حضور نداشت، برسد، گفت: پاداش هایی که از سوی فدراسیون در نظر گرفته شده به همه بازیکنان داده شده است اما مورد پاداش وزارت ورزش هم در حال بررسی هستیم تا این اتفاق هم بیفتد.

نبی همچنین در مورد صعود تیم ملی جوانان به مسابقات قهرمانی آسیا و اینکه گفته می شود بعد از مسابقات جام جهانی زیر ۱۷ ساله ها قرار است علی دوستی سرمربی جوانان شود، اظهار داشت: آقای دوستی همین الان هم مدیرفنی تیم جوانان است و این مسئله فرقی نمی کند. ما خوشحالیم که این تیم به مرحله نهایی صعود کرد.
وی در پایان در مورد زمان اردوی بعدی تیم ملی گفت: ۱۹ آبان اردوی بعدی تیم ملی خواهد بود.