پیشکسوت باشگاه ملوان گفت: آقایان می گفتند شما باید مجانی به خاطر مردم انزلی بازی کنید که بازیکن هم در […]

پیشکسوت باشگاه ملوان گفت: آقایان می گفتند شما باید مجانی به خاطر مردم انزلی بازی کنید که بازیکن هم در این شرایط حق طبیعی اش است رفتن به تیم دیگری را ترجیح دهد.

 


غفور جهانی در گفت و گو با خبرنگار اوج، درباره شرایط نامطلوب تیم فوتبال ملوان اظهار کرد: اعتقاد من بر این است که ملوان نیازمند نفرات بومی است و آمدن یک مربی خارجی که هیچ کاری هم از پیش نبرده نمی تواند کمکی انجام دهد. تا چندی پیش نیز بنده در ملوان مسئولیت داشتم اما وقتی دیدم به ایده هایم درباره حضور یک مربی بومی اهمیت داده نمی شود، ترجیح دادم دیگر در ملوان نمانم.


وی ادامه داد: حالا اقایان خودشان به این نتیجه رسیده اند که باید از نیروهای بومی استفاده کنند اما حالا شاید کار از کار گذشته باشد. به نظر من مربیان و بازیکنان بومی ملوان باید برگردند و کمک کنند تا این تیم دوباره روزهای اوج خود را تجربه کند.


این پیشکسوت فوتبال در ادامه صحبت هایش تصریح کرد: ابتدای فصل واقعا بازیکنانی مثل پژمان نوری و محمد نزهتی را اذیت کردند. این دست بازیکنان حاضر بودند با نیمی از پولی که از تیم های کنونی شان گرفته اند در ملوان بمانند اما آقایان نگذاشتند این اتفاق بیفتد. آقایان می گفتند شما باید مجانی به خاطر مردم انزلی بازی کنید که بازیکن هم در این شرایط حق طبیعی اش است رفتن به تیم دیگری را ترجیح دهد.


جهانی در پایان درباره ماجراهای تبانی در فوتبال افزود: فقط می گویم خدا کند این ها صحت نداشته باشد که اگر صحیح باشد باید فاتحه فوتبال را خواند.

 

منبع : اوج نیوز